додому Дієти і харчування

Правильне поєднання продуктів (відео)

2677

З кожним днем ??з’являються нові прихильники раціонального харчування, користь якого заперечувати не має сенсу. Ретельний вибір продуктів харчування та їх вірне поєднання сприяє правильній роботі шлунково-кишкового тракту, більш повному засвоєнню їжі, що максимально збільшує надходження необхідних поживних речовин в організм, а також це – ще один із способів контролювати свою вагу.

Важливою умовою раціонального харчування є правильне поєднання продуктів. У різних харчових продуктах процентний вміст різних поживних речовин сильно відрізняється. Якість їжі, в першу чергу, залежить від компонентів, що містяться в конкретному продукті, і від того, як вони взаємодіють з компонентами даного продукту, який входить до складу тіієї ж страви. Дуже важливо при цьому правильне поєднання продуктів.

diety_harchuvania-30.06.2014-01_resized

Переварити їжу і отримати з неї енергію допомагають різні ферменти, що виділяються шлунком, і секрети, які беруть участь в процесі розщеплення їжі. А так як продукти харчування містять різний відсоток поживних речовин, то і ферменти виділяються різні. Якщо їжа, яка потрапила в шлунок не в змозі повноцінно перетравитися або організм її погано засвоює, – значить, для переварювання потрібні різні середовища, які вступають один з одним в конфлікт.

Жири, білки і вуглеводи, що входять до складу продуктів, для свого розщеплення потребують різних ферментів, і, більше того, – деякі їх поєднання гасять виділення одного з них, який також необхідний для правильного процесу перетравлювання їжі. Тому всі, кому важливо нормальне самопочуття, здоров’я, довголіття, добра фізична форма, повинні дотримуватися не тільки оптимальної калорійності страв, але і принципів поєднання в них продуктів. Особливого значення набуває поєднання продуктів при роздільному харчуванні.

Усі харчові продукти можна умовно розділити на білковмістимі, з високим відсотком вмісту вуглеводів і багаті жирами. До перших відносяться риба і морепродукти, м’ясо, горіхи, яйця, гриби, насіння, бобові, молоко та продукти з нього. Крупи, картопля, цукор, хліб і борошняні вироби містять високий відсоток вуглеводів. Жири бувають рослинного і тваринного походження, і, звичайно, відповідно їх зміст. Перший вид жирів міститься в рослинних оліях і горіхах, другий – у вершковому маслі, сметані, вершках, жирному м’ясі та рибі, а також у салі – в особливо великій кількості. Два продукту, які в жодному разі не можна змішувати – це диня і молоко.

[youtube]LznY3V4VYPk[/youtube]

попередня статтяВправи на фітболі для схуднення: ранковий комплекс
наступна статтяЩо таке геморой? Види і симптоми геморою

Додати коментар