додому Краса і здоров'я

Популярні помилки про хронічний біль

Багато захворювань та стану супроводжують симптоми, які продовжуються тривалий час. Хронічний біль не обмежується лише фізичним проявом. Вона впливає на соціальне, робоче та сімейне оточення людини. Такий симптом часто пов’язаний із безліччю помилок. Лікарі викривають популярні міфи про хронічний біль.

Це природний побічний ефект старіння

Популярні помилки про хронічний біль

Згодом в організмі відбуваються серйозні зміни. Фізичний знос тіла не завжди супроводжує хронічний біль і навпаки, такий симптом може виникнути у будь-якому віці. Його провокують хвороби та травми, онкологічні проблеми, артрит, розлади нервової системи.

Потрібно терпіти і жити з болем

Це докорінно неправильно. Ігнорування симптому може мати серйозні наслідки, особливо у тих, хто займається самолікуванням. Існує багато методів, які допомагають полегшити стан.

При хронічному болю потрібно обмежити фізичні навантаження

Легкі та помірні вправи – ключ до успішної реабілітації. Вони знижують стрес, активізують кровотік та надходження кисню до тканин. Регулярні заняття піднімають настрій, лікують депресію, яка у людей із хронічним болем зустрічається часто.

Можна отримати серцевий напад від прийому інгібіторів ЦОГ-2

Препарати цієї групи належать до нестероїдних протизапальних засобів. Їх застосовують при слабкому та помірному хронічному болю. Лікарі призначають ліки, коли переваги від їхнього прийому перевищують ризики побічних дій. Серцеві напади та судинні проблеми бувають лише у частини пацієнтів.

Якщо довго приймати знеболювальні, можна стати від них залежним

Цього не станеться, якщо перебувати під контролем лікаря, дотримуватися всіх рекомендацій щодо дозування. Важливо не займатися самолікуванням.

Хронічний біль може вас вбити

Такий симптом сильно впливає на якість життя. Іноді люди, змучені болем, відчувають безнадійність і замислюються над суїцидом. Якщо з’являються такі думки, необхідно звернутися за допомогою до лікаря, сім’ї чи друзів.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут