додому Краса і здоров'я

Основа під макіяж : види та правила підбору

Кожен правильний макіяж повинен розпочинатися з нанесення основи. Навіщо потрібна основа під макіяж? Основа під макіяж потрібна для забезпечення бездоганного кольору і свіжості обличчя багато дівчат і жінок вдаються до базової основи під макіяж.

Що таке основа під макіяж? Основа під макіяж — це комплекс дій за допомогою косметичних засобів, який використовується для приховання недоліків обличчя, виражених у вигляді пігментації, вугрів, родимок і шрамів, щоб створити так званий хороший підклад для основного макіяжу. До того ж, його використання сприяє професійному нанесенню макіяжу. Отож, розповімо вам про тонкощі основи під макіяж.

osnova_makiyazgu_600

Яку вибрати основу під макіяж?

Як правило, така основа підбирається відповідно до тону шкіри. Ця базова основа може розрізнятися по текстурі і різновидам, але, незважаючи на істотні відмінності, усі типи основ мають один позитивний ефект впливу на шкіру обличчя — це поліпшення її кольору. Особливості текстури полягають в кількісному складі пігментів, які включені в основу. Кожна база служить для певної мети і дає різний ефект. Але абсолютно усі вони сприяють вирівнюванню кольору і овалу обличчя.

Для того, щоб правильно підібрати потрібну базову основу, важливо враховувати тип і особливості вашої шкіри.

Розрізняють наступні види основ:

  • · Емульсії, що використовуються як база, робляться в тюбиках і по призначенню діляться на різновиди для сухої, жирної, комбінованої і нормальної шкіри. Такий засіб можна підібрати абсолютно для будь-якої шкіри. До того ж воно без зусиль впорається з дрібними недоліками.
  • · Крем в якості базової основи також випускаються у баночках. В основному вони підходять для сухої шкіри, оскільки в них міститься досить велика кількість олії. Якщо нанести таку основу на жирну шкіру, то обличчя може виглядати намоклим, що виглядає не дуже естетично.
  • · Використання рідкої основи підійде для усіх чотирьох типових особливостей шкіри обличчя. Така база рівно лягає, добре ховає недоліки і практично невидима. Вона має великий попит у жінок, так само як і компактна пудра.
  • · Застосування гелю в якості основи підходить в основному для нормального типу шкіри, оскільки він здатний створити лише природний легкий ефект, але приховати недоліки не може.
  • · А ось компактна пудра або коректор є основою твердої форми. Ідеально така база підійде для жирного типу шкіри, що сприяє її висиханню. Пудра з легкістю може вирівняти колір обличчя і надати йому матовий відтінок. Таку основу краще застосовувати для конкретних цілей, приміром, перед відвідуванням корпоратива або ж перед фотографуванням. У повсякденному житті такий макіяж виглядає важкувато.
  • · Використанням розсипчастої пудри можуть задовольнятися пані, що мають жирну шкіру обличчя, оскільки шкіра після її нанесення здатна дихати. Раніше застосування такої пудри було небажане, оскільки вона закупорювала пори. Але на сьогодні, завдяки новітнім розробкам в косметології, пудра може підійти усім типам шкіри. Ця основа з легкістю лягає на особу, надає йому матовість і рівність, а також уміло приховує недоліки. Такий засіб в основному використовують поверх рідкої основи під макіяж. Слід пам’ятати, що в компактній пудрі міститься більше вологи, ніж в розсипчастій. Тому і по складу вона набагато щільніша. Але її краще не наносити поверх основи, оскільки цим можна все зіпсувати. Основне призначення такої пудри — швидке коригування макіяжу.

Основу під макіяж слід підбирати і за кольором шкіри обличчя. Спочатку це зробити непросто, але після закінчення певного часу, проведеного в косметичному магазині, можна знайти найбільш відповідний варіант. А якщо купити основу, яка відрізнятиметься від кольору шкіри, то після її нанесення область шиї різко виділятиметься, а на світлі усі погано нанесені ділянки виглядатимуть досить безглуздо.

Яка основа під макіяж краща?

osnova_makiyazgu01_600

Отже, ось декілька простих секретів, які треба знати, підбираючи основу під макіяж:

1. Купуючи нову основу, насамперед зверніть увагу на міру її захисту від променів сонця. Цей показник має бути рівний як мінімум 15, і ця основа повинна підходити для щоденного застосування, оскільки саме сонячні промені сприяють старінню шкіри. А влітку сонцезахисний чинник має бути набагато вище вказаного показника.

2. Відтінок базової основи треба вибирати тільки при природному освітленні і наносити теж, що дозволить розглянути усі неточності при нанесенні.

3. Пробуючи нову основу, слід нанести її на шкіру обличчя і почекати деякий час, оскільки при взаємодії з повітрям вона здатна міняти відтінок.

4. Для того, щоб вигідно підкреслити усі достоїнства вашого обличчя, краще придбати два тони базової основи, один з яких підходитиме до кольору шкіри, а інший — на три тони темніше.

5. Якщо шкіра обличчя досить чутлива, то краще придбати гіпоалергенну базу.

Слід пам’ятати, що базова основа не здатна завдати ніякої шкоди вашому обличчю, а, навпаки, принесе тільки користь, захищаючи від несприятливих чинників довкілля. А деякі високоякісні підклади навіть запобігають виникненню вугрів. До того ж жінки, приховавши недоліки обличчя за допомогою якісної бази, почувають себе значно впевненіше і розкутішими.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут