додому Гороскоп

Несприятливі дні в грудні 2014 року

Якщо у Вас і будуть неприємності, не турбуйтеся — Ви опинитеся в хорошій компанії. Ну а якщо серйозно, то боятися потрібно тільки тих неприємностей, які глобальні і, так чи інакше, позначаться на всіх нас.

Нестабільність в суспільстві, економічні проблеми і напружена атмосфера на вулицях можуть зачепити Вас безпосередньо, а можуть і пройти мимо.

25-11-14-foto-600x379-3

Старі знайомі: Уран і Плутон

Вони весь рік створювали Вам проблеми. А якщо не Вам, то Вашим знайомим. А якщо не знайомим, то Ви бачили вплив цих планет, коли дивилися телевізор і читали газети. Уран і Плутон створюють труднощі великого масштабу. Суспільство під їх впливом починає лихоманити. Зараз ця парочка знову нагадає про себе. Що потрібно, щоб не стояти у неї на шляху?

По-перше, будьте готові до того, що у Вас може з’явитися проблема, ніяк не пов’язана з Вашими вчинками. Наприклад, Ви можете втратити роботу через те, що підприємство закриється. Або втратите частину грошей чрез те, що банк зменшить ставку по депозитах, або через те, що різко зміниться курс валют. Майте при собі щось своє, особисте, що стане для Вас «соломкою» у разі кризи. Наприклад, подумайте, що Ви добре вмієте і на чому зможете якийсь час заробляти, якщо щось трапиться з Вашим місцем роботи. Заздалегідь домовтеся з друзями і близькими про те, що Вам може знадобитися фінансова підтримка. Не тримайте всі гроші в одному банку.

Уран і Плутон можуть спровокувати катастрофу або викликати масові заворушення. Навіть весела святкова юрба під їх впливом стає некерованою. Це ж стосується багатолюдних місць на вокзалах і площах. Постарайтеся не бувати в таких місцях: якщо Ви кудись їдете, проводите на вокзалі якомога менше часу. Не втручайтеся в групові суперечки. Відмовтеся від масових гулянь під час свят. Відходіть в сторону, якщо бачите бійку. І вже звичайно, не беріть участь в масових політичних акціях.

Що робити, якщо неприємність все-таки трапилася? Боротися. Уран і Плутон кидають Вам виклик. Пасивне очікування кінця тільки погіршить справу. Але якщо Ви активно займетеся своїм порятунком, то у Вас є всі шанси вибратися з халепи без втрат.

Вплив планет-шкідників буде відчуватися весь грудень. 20 і 21 грудня посилюється їх персональний вплив. Можливі невдачі в любові і грошовий збиток. Не піддавайтеся пристрастям ні в любові, ні в тому, що стосується грошей. А 25 грудня легко буде зірватися в розмові. Якщо не хочете сварок — скоротіть спілкування. Також в цей день потрібна особлива обережність в дорозі.

Але є й приємні новини. Крім впливу Урана і Плутона, в грудні немає більше жодного поганого астрологічного впливу. Єдиний не дуже приємний день — 1 грудня. Він пов’язаний з обманами і плутаниною. Досить буде не вірити співрозмовникам на слово, перевіряти інформацію і враховувати, що вас теж можуть зрозуміти неправильно. І тоді день пройде без ексцесів. В інший час у всіх сферах життя пануватимуть удача і порядок.