додому Гороскоп

Сприятливі дні в грудні 2014 року

У грудні життя почне заздалегідь дарувати Вам новорічні подарунки. Вам пощастить і в роботі, і в грошах, і в любові. Здійсняться Ваші найсміливіші мрії.

Причому від Вас не знадобиться якихось особливих зусиль. Головне — вірити в казку і не відмовлятися від удачі, коли вона прийде до Вас. Це не міраж і не подарунок з подвійним дном. Це справжнісіньке везіння, яке Ви заслужили добрими справами протягом року, що минає.

25-11-14-foto-600x379-2

Подарунки Юпітера

Дарувати Вам подарунки буде щедрий благодійник Зодіаку, Юпітер. Все, чого він торкається, починає розвиватися, поліпшуватися і розширюватися. Під його впливом у людини стає більше грошей, друзів, комфорту, любові. У складних ситуаціях Юпітер приносить рятування від проблем і вдале завершення неприємної історії. У глухому куті він відкриває нові можливості, наприклад, може дати зустріч з любов’ю самотній людині або обдарувати роботою за покликанням того, хто не знаходить собі в житті застосування. Приємно й те, що, якщо Юпітер взявся за якусь сферу життя, людина починає відчувати в ній впевненість і оптимізм.

Але не забувайте, що за підтримки Юпітера дуже хочеться переоцінити себе. Самовпевненість призводить до того, що людина приймає удачу як щось, що прийшло назавжди і нікуди не дінеться. Вона вчиняє легковажно, не використовує шанси і чекає, що доля зробить за неї все сама. Чоловік під впливом Юпітера може зустріти прекрасну жінку, яка стане йому гарною дружиною. Але самовпевненість нашіптує, що це він такий хороший, що вона на нього «клюнула», що таких буде ще десяток, і він зраджує, не дбає про неї. Або для хорошого фахівця Юпітер дає відмінну роботу. Самовпевнений фахівець бачить у ній не нові можливості, а нагороду за вже зроблене, розслабляється і не показує тих результатів, яких від нього чекає начальство.

Тому, коли Ви маєте справу з Юпітером, потрібно уникати крайнощів. Не можна ігнорувати везіння, але і боятися його не потрібно. Це справжній подарунок, без підступу. Але не можна і розкидатися такими подарунками, сподіваючись, що їх буде ще багато. Правильна поведінка в юпітеріанських ситуаціях — готовність взяти те, що пропонує удача, впевненість у собі, ентузіазм і бажання використовувати дані шанси в повній мірі.

Найсприятливіші дні грудня 2014

  • 2, 21 і 29 грудня буде везти в повсякденних справах. Покращаться житлові та побутові умови (у деяких аж до придбання житла). У жінок це сприятливі дні для зачаття дитини.
  • 4 грудня — сприятливі дні, коли везіння стосується любові, дружби, грошей, багатства та інших речей і людей, які приносять нам зовнішній і внутрішній комфорт і приносять задоволення. У такі дні найчастіше починаються щасливі романи, поліпшуються побутові умови, росте дохід, збільшується заробіток і приходять подарунки.
  • 12 грудня стане ширшим коло спілкування, серед знайомих з’являться впливові люди. Відкриються нові можливості для подорожей. Люди, зацікавлені в інтелектуальному зростанні, дізнаються багато нового про світ. Це найкращий день для поїздки та для спілкування.
  • 14 грудня появляться нові можливості для саморозвитку. Відкриваються нові дороги, на яких Ви зможете реалізувати себе. Ви станете більш затребувані в суспільстві. Часто це супроводжується перемогою в конкурсі або підвищенням на роботі. Якщо Ви шукаєте роботу, на якій можете проявити всі свої таланти, або хочете вчитися чомусь, але не впевнені, що зможете вступити в потрібний заклад (або взагалі не знаєте, де вчать тому, що Вас цікавить), в цей день Ви знайдете рішення.
  • 26-27 листопада: несподівані і вдалі повороти в любові і дружбі.