додому Мода і стиль

Манікюр на Новий рік 2015 (відео)

Наступаючий 2015 — це рік Кози (Вівці). Будь-яка жінка в новорічну ніч мріє бути чарівною. Крім святкового плаття, бездоганної зачіски і красивого взуття, нігті також повинні бути ідеальними. Манікюр на Новий рік 2015 повинен бути особливим відповідати символу наступаючого року. Манікюр повинен поєднуватися в загальним чином і підходити до всіх його складових, таким як наряд, зачіска, колір волосся, мейк-ап і т.д.

25-11-14-foto-600x426-1

Манікюр на Новий рік 2015

У таку особливу ніч можна дозволити собі все, що побажаєте. Яскраві кольори в манікюрі підкреслять вашу вишуканість і креативність. Такі кольори здатні навіяти думки про сонячні дні в зимові холоди.

Манікюр в стилі nude дозволить підкреслити вашу витонченість і граціозність. Такі спокійні кольори ідеально підійдуть абсолютно до будь-якого вбрання.

Якщо ж ви бажаєте показати оточуючим всю святковість свого настрою, то вибирайте мерехтливі, блискучі відтінки. Такий манікюр здатний створити атмосферу урочистості.

Варто пам’ятати, що в будь-якому манікюрі головною складовою є доглянутість нігтів, їх стан і зовнішній вигляд. Кутикула повинна бути вилучена, нігті повинні бути гладкими з певною однаковою формою, а шкіра рук — м’якою і ніжною.

Неякісно зроблений і неакуратний манікюр на Новий рік 2015 здатний зіпсувати навіть найбільш бездоганний образ. Тому, якщо ви не впевнені у своїх силах, то краще довіритися професіоналу.

Тепер поговоримо про деякі варіанти новорічного манікюру. Якщо ви вибрали класичний манікюр, то для додання якоїсь родзинки можна зробити акцент на якомусь одному нігтику. Це може бути малюнок з новорічною тематикою, або блискітки по всій поверхні нігтики. Решта ж пальчики покрийте гарним якісним лаком бажаного відтінку.

Дерев’яна Коза — символ 2015 року — воліє природність і натуральність, тому для манікюру варто віддати перевагу ніжним квітам і відтінкам. Також важливо, щоб нігті були правильної форми. Гострі, довгі і квадратної форми нігті — це не найкращий варіант.

Простий і природний манікюр можна прикрасити малюнком у вигляді бантика. Для цього прокрасьте одну половину нігтя білим лаком, іншу — рожевим. Кордон між квітами обрисуйте пунктирною сріблястою лінією, в центрі якої цим же лаком намалюйте сріблястий антик. Простий, але в той же час вишуканий манікюр готовий.