додому Дієти і харчування

Мінеральна вода для схуднення – активізація обміну речовин

2294

Мінеральна вода для схуднення використовувалася давно. Сьогодні для схуднення активно застосовують мінеральну воду Донат магній. Але мінеральну воду не можна пити безконтрольно і в дуже великих кількостях, як це рекомендують деякі цілителі в Інтернеті.

27-12-14-foto-600x399-1

Газована мінеральна вода при схудненні

Є чудовий досвід застосування слабомінералізованих природних вод «Єсентуки», «Славяновская», «Смирновська» для лікування ожиріння. Безумовно, мінеральна вода в даному випадку входить до складу комплексного лікування поряд з дієтою, фізичними навантаженнями, масажем і фізіотерапевтичними процедурами. Вага знижується не так швидко, але зате і не відновлюється після проведеного лікування.

Мінеральна вода містить велику кількість потрібних організму мінеральних солей, а це в свою чергу покращує і структурує співвідношення клітинної та міжклітинної рідини в організмі, надає оздоровчий вплив на клітинний обмін речовин. Здорові клітини вміють протистояти будь-якій зовнішній небезпеці, в першу чергу, інфекції. Це означає, що за допомогою мінеральної води можна зміцнити імунітет.

Виведення за допомогою мінеральної води зайвої рідини з організму супроводжується видаленням токсичних продуктів, що утворилися в результаті обміну речовин і негативно впливають на органи і тканини – відбувається очищення організму.

Але не можна пити мінеральну воду постійно, навіть якщо вона має слабку мінералізацію. Краще це робити курсами 1-3 рази на рік. Надлишок мінеральних солей може стати причиною порушення мінерального обміну, утворення каменів у нирках і сечовивідних шляхах.

Сьогодні для схуднення все частіше використовується мінеральна вода Донат магній з природного джерела Рогашка Слатіна в Словенії. Курорт Рогашка Слатіна і мінеральна вода Донат магній застосовуються з лікувальною метою вже близько 200 років. Перші ж згадки про це цілюще джерело відносяться до 17 століття.

Унікальність мінеральної води Донат магній полягає в її лікувальних властивостях, що допомагають позбутися багатьох хвороб. Це вода з високим ступенем мінералізації (мінералізація – 13-14 г / л), тобто лікувальна вода. Тому для її застосування існують, як показання, так і протипоказання.

Показаннями для застосування мінеральної води Донат магній є:

  • захворювання ендокринної системи, в тому числі ожиріння (втрата ваги відбувається за рахунок активізації обміну речовин, усунення набряків) і цукровий діабет (сприяє кращому засвоєнню глюкози тканинами, стимулює секрецію інсуліну, знижує ризик судинних ускладнень);
  • захворювання шлунково-кишкового тракту – поліпшується кровообіг, знімаються спазми, відновлюється нормальна рухова активність кишечника; нейтралізує підвищену кислотність шлунка, сприяє регенерації в слизових оболонках травних органів;
  • захворювання печінки і жовчовивідних шляхів – сприяє розкриттю жовчного міхура та усунення застою жовчі, поліпшенню регенерації клітин печінки і кровообігу в області печінки та підшлункової залози;
  • серцево-судинні захворювання, що супроводжуються дефіцитом магнію і калію;
  • неврози, депресії, синдромі хронічної втоми – позитивно впливає на обмінні процеси передачу нервових сигналів в клітинах головного мозку.

Мінеральна вода Донат магній протипоказана:

  • при будь-яких гострих захворюваннях і загостренні хронічних захворювань;
  • при онкологічних захворюваннях – може стимулювати ріст пухлини;
  • при наявності каменів у жовчовивідних протоках і жовчному міхурі – ризик розвитку печінкової коліки;
  • при порушенні функції нирок;
  • при хронічних гастритах із зниженою секреторною функцією – надає ощелачивающее дію.

Як правильно приймати мінеральну воду Донат магній для схуднення

Мінеральну воду Донат магній з метою схуднення приймають вранці натщесерце, а також перед обідом і вечерею за 20 хвилин до їжі по 100-200 мл. Курс лікування – 1-1,5 місяця. Її можна повторювати двічі на рік.

Лікування мінеральною водою буде більш ефективним, якщо його поєднувати з фізичними навантаженнями і правильним харчуванням. Приймати їжу краще 5-6 разів на день невеликими порціями, з раціону рекомендується виключити жирні продукти тваринного походження, солодощі, здобу, солодкі газовані напої.

Мінеральна вода для схуднення може бути використана. Але така вода, як Донат магній, з високим ступенем мінералізації, повинна застосовуватися за призначенням лікаря і строго в рекомендованих дозах.