додому Краса і здоров'я

Менопауза: кілька рішень для повноцінного сну

Коли настає менопауза, найчастіше жінки скаржаться на порушення сну. І хоча немає певного способу боротьби з даною проблемою, не варто нехтувати деякими хитрощами, які допоможуть спокійно спати по ночах.як заснути при менопаузі

Чому порушується сон

Тривожний нічний сон в більшості випадків виникає в результаті нічного потовиділення, яке перетворює ліжко в в поле битв: ковдра збита, тому що спочатку жінки відчувають приливи жару, потім через кілька хвилин вона починають тремтіти від холоду у мокрій від поту нічній сорочці.

Жіночі гормони справляють безпосередній вплив на нервову систему. Дефіцит естрогенів може трохи скоротити час сну і його якість. У свою чергу зникнення прогестерону, який надає легкий заспокійливий та анксіолітичний ефект, спричиняє зниження стресостійкості.

І всетаки, якщо вам ніяк не вдається заснути або вночі ви спите огидно, не варто опускати руки, існує величезна кількість рішень проблеми.

Лікування

Можна вдатися до гормонального способу лікування, якщо звичайно для жінок немає протипоказань. У разі рясного потовиділення ночами, замість двох втирання естроген гель вранці, рекомендується застосовувати його два рази в день вранці і ввечері.

Для тих, кому протипоказано гормональне лікування, арсенал класичної терапії пропонує альтернативу: бетааланін, амінова кислота на основі клейковини, яка послаблює розширення судин на рівні шкіри.

У разі, якщо такий спосіб не принесе полегшення, лікар може призначити інші засоби, які діють на рівні головного мозку, а саме антидепресанти або серцевосудинні препарати.

Дія фітоестрогенів не так ефектна як при гормональному лікуванні, і тим не менш, вони скорочують напади припливу жару, покращують якість сну і зменшують кількість безсоння. Рекомендується розподілити прийом препаратів між ранковими і вечірніми годинами. Наприклад, можна спробувати Femme 24, Ymea вдень і вночі, або Evestrel вдень і вночі протягом двохчотирьох місяців.

Дізнайтесь більше:

Дуже часто, щоб залагодити проблеми зі сном, просто необхідно переглянути свій стиль життя. Зайва вага може викликати припливи жару, тому слід контролювати свою вагу.

Постільні приналежності також грають не останню роль. Кращим помічником стане пухова ковдра. Можна придбати охолоджуючу накладку на матрац, яка допоможе охолодити матрац, а також ковдру і подушку.

Звіробій відомий своїми цілющими властивостями при легкій депресії. Він також може скоротити припливи жару та подолати проблеми зі сном, але краще попередньо порадитися зі своїм лікарем, так як ця рослина може взаємодіяти з багатьма способами лікування.

Рослини багаті фітоестрогенами не єдині, які представляють для нас інтерес. Дуже тривалий час шавлію використовують для боротьби з надмірним потовиділенням.

Не варто підтримувати дуже високу температуру в кімнаті. Ідеальна температура для сну в межах 18°С. Перед сном прийміть прохолодний душ. Можна повторити процедуру вночі, якщо ви прокинулися мокрими від поту, або просто занурте руки в холодну воду.

Дуже часто лікарі рекомендують фізичну активність і це не випадково. Вона обмежує частоту і інтенсивність припливів спека, дозволяючи організму краще протистояти різкій зміні температури. До того ж це допомагає позбутися від стресу. Краще виконувати всі фізичні навантаження у вечері.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут