додому Мода і стиль

Які стрижки молодять?

2399

Кожна жінка з особливим трепетом ставиться до своєї зовнішності, намагаючись зберегти природну красу шкіри, волосся і нігтів якомога довше. Ми не в силах зупинити час, але існують невеликі хитрості, вдавшись до яких ми можемо повернути його назад. Звичайно, завжди потрібно пам’ятати про фундаментальні речі, таких як правильна і здорова їжа, міцний і тривалий сон, фізичні вправи і навантаження. Але в цій статті ми обговоримо, які стрижки роблять жінку молодшою.

foto_poradnica_07.08.2014-02-00

Які стрижки молодять жінку

Існує декілька універсальних зачісок, здатних скинути десяток років і зняти відбиток старості. До таких зачісок відносять різновиди каре і стрижку боб. Тут все гранично легко, важливо тільки знати, до якого типу відноситься ваше обличчя і правильно підібрати зачіску. Каре досить зручно в укладанні і також його можна носити по-різному, змінюючи проділ або закручуючи пасма до обличчя або від нього.

З віком волосся має тенденцію виснажуватися, і шевелюра втрачає колишній об’єм. Зневірятися не варто, спробуйте використовувати засоби для укладання – піну або спреї. Нанесіть невелику кількість на корені волосся і сушіть за допомогою круглої щітки великого діаметру. Якщо ви не прихильник хімії, мийте голову шампунем для об’єму і сушіть волосся, опустивши голову вниз, як би проти росту волосся.

Які ще стрижки чудесно молодять жінку? Знову ж таки, якщо вам вдалося зберегти довжину і густоту волосся, то чарівно виглядає доглянуте довге волосся. Його завжди можна красиво обіграти, як з кольором, так і з фактурою. Кінський хвіст або просто красиво закручений пучок на маківці як варіант для довгого волосся.

Не бійтеся експериментувати з кольором, світлі тони освіжають обличчя і надають йому молодості. Спробуйте кольорування і мелірування. Не обов’язково використовувати багато кольору, досить 2-3 тонів одного кольору і ваше волосся візуально наповняться об’ємом. Ще одним секретом молодості є чубчик. Тільки не забувайте, що чубчик повинен бути не густий, а скоріше проріджений або в кілька волосин, щоб закривати нерівності і зморшки на шкірі чола.

Ми розібралися, яка стрижка робить молодше, але головне правило віку – не бояться його!

попередня статтяВправи з гімнастичними роликами допоможуть накачати прес (відео)
наступна статтяПоважний вік: зачіски для жінок 50-ти років

Додати коментар