додому Мода і стиль

Поважний вік: зачіски для жінок 50-ти років

5992

Мода для жінок 50-ти років диктує правила, відмінні від нових віянь для інших вікових категорій. Дорослі сучасні жінки повинні орієнтуватися не тільки на модні тенденції, але і на свій статус і вік, які передбачає деякі обмеження. Як підкреслити красу жінки 50-ти років за допомогою зачіски або стрижки?

foto_poradnica_07.08.2014-03-01_resized

Зачіски для жінок 50-ти років виконують не просто естетичну функцію, а несуть в собі елемент відповідності всьому образу. У цьому віці стан волосся помітно погіршується: з’являється перша сивина, волосся стоншується, починає рідшати. Зачіска для дорослої жінки повинна омолоджувати і підкреслювати риси обличчя. Звичайно, не забувайте, що одна зачіска нічого не дасть, тому не забувайте доглядати за обличчям, тоді ви будете виглядати привабливо і моложаво.

Зачіски і стрижки для жінок 50-ти років

  • Пікс. Ультрасучасна коротка стрижка Пікс зробить вас молодшою. Жінка з такою зачіскою виглядає дуже стильно і злегка грайливо. Стрижка Пікс притягує всю увагу до обличчя, підкреслюючи великі губи і великі очі. Укладання досить просте: розкувойдіть волося, використовуючи мус або гель.
  • Боб. Легка стрижка, яка не потребує укладання. Вигідно підкреслює очі і може допомогти приховати зморшки в області шиї. Підходить для будь-якого типу зовнішності. Для прямого волосся також підійде варіант стрижки «градуйований боб» – строго і вишукано. Власницям видатного підборіддя і квадратної форми обличчя рекомендується стрижка боб довжиною до підборіддя, щоб оптично звузити обличчя.
  • Каре. Найоптимальніший варіант зачіски для жінок 50-ти років. Крім класичного строгого каре, існує асиметричне, пряме, каре шапочкою, що добавляє об’єм зачісці, або каре на ніжці. Градуйоване каре – прекраcний варіант для жінок з круглим обличчям і великими рисами, а каре довжиною до плечей підійде власницям широких скул і важкого підборіддя
  • Каскад. Багатоступінчасті стрижки створюють ілюзію об’ємної зачіски, тому ідеально підходять дорослим жінкам. Стрижку «драбинкою» можна робити при будь-якій довжині волосся -пряме або кучеряве. Стрижка каскад на короткому волосі не повинна починатися вище лінії підборіддя, щоб пасма красиво обрамляли обличчя. Найбільш вигідно каскад виглядає на волосі середньої довжини. Для більшої легкості рекомендується філірування. Якщо ж жінка 50-ти років все-таки вирішується на довге волосся, то стрижка каскад – найбільш вдалий для неї вибір. На маківці волосся стрижуть трохи коротше, а довгі кінці філірують. Підійде для цього варіанту зачіски укладання кінчиками волосся назовні, що робить риси обличчя м’якшими і жіночнішими.

Секрети зачісок для дорослих жінок

  1. Довге волосся завжди асоціюються з молодістю, але в такому поважному віці скоріше виглядають смішно і неохайно. Дозволене довге волосся лише жінкам з пишною і здоровою шевелюрою. Іншим рекомендується вибирати короткі стрижки;
  2. Чубчик робить жінку молодшою, тому не нехтуйте ним, тим більше, що прямий густий чубчик доречний майже при будь-якій стрижці;
  3. Обов’язково фарбуйте волосся. Сивина нікому ще не додавала краси. Чим світліше тон волосся, тим молодше ви виглядаєте, тому жінкам 50-ти років краще забути про чорну фарбу для волосся. Це лише підкреслить зморшки і додасть вам років.

Вибираючи зачіску або одяг, пам’ятайте, що виглядати яскраво можна в будь-якому віці!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут