додому Фітнес і спорт

Які методи допоможуть прибрати жир внизу живота (відео)?

2376

Багато людей, як жінки, так і чоловіки, часто помічають, що жир поступово починає відкладатися внизу живота, будучи причиною багатьох комплексів. Живіт може рости від неправильного способу життя, різкого схуднення, у жінок після пологів, в результаті порушеного обміну речовин або за фізіологічних особливостей організму. Проте, незалежно від причин таких неприємних змін фігури, жінки намагаються дізнатися всі можливі способи, як прибрати низ живота.

foto_poradnica_05.08.2014-08

Існує декілька ефективних методів, що дозволяють прибрати жирові відкладення в нижній частині живота в домашніх умовах. На питання, як прибрати нижню частину живота самостійно, дієтологи і спортивні тренери рекомендують дотримуватися двох важливих правил – стежити за якістю свого харчування і регулярно виконувати спеціальні вправи.

Правильне харчування для схуднення живота

Дотримуючись певного дієтичного харчування, можна досягти поставленої мети – зробити живіт ідеально плоским і красивим. На час схуднення жінка або чоловік повинні виключити зі свого меню такі продукти:

 • жирну і смажену їжу;
 • солодощі;
 • хлібобулочні вироби;
 • консерви.

Важливо дотримуватися роздільного харчування, вживаючи окремо овочі, фрукти, нежирну рибу і м’ясо, злакові каші. Розвантажувальні дні підуть на користь всім, хто хоче в домашніх умовах прибрати жир внизу живота. Варто повністю відмовитися від частих перекусів, в чому допоможе ситний сніданок. Щоб правильно схуднути в такому проблемному місці як низ живота, важливо запам’ятати, що відмовлятися від сніданку ніколи не можна, адже саме це і стає причиною постійного голоду. Правильне харчування є першим кроком на шляху до вирішення мети, як прибрати низ живота.

Фізичні заняття

Зміцнення черевних м’язів обов’язково має проводитися щодня людьми, які бажають мати плоский живіт. Займатися потрібно інтенсивно і регулярно, не пропускаючи занять, незважаючи навіть на те, що заняття проводяться в домашніх умовах.

Нижня частина живота належить до числа найбільш проблемних зон, оскільки опрацювати її м’язи досить складно. Для успішних занять бажано хоча б раз відвідати спортивний зал і попросити тренера підказати, як прибрати нижню частину живота за допомогою фізичних навантажень. Таке рішення виключає ймовірність неправильного виконання вправ, спрямованих на зміцнення м’язів живота.

Перед тим, як виконувати вправи для нижньої частини живота, необхідно провести розминку, здійснюючи такі дії:

 • робити нахили вперед, щоб спина була паралельна підлозі, руки можуть бути на поясі, а можуть звисати вниз;
 • виконати 20 кругових рухів стегнами спочатку вліво, а потім вправо, максимально втягуючи і напружуючи м’язи живота;
 • стрибати на місці до 100 разів, імітуючи стрибки на скакалці.

Таку розминку потрібно проводити кожного разу перед виконанням фізичних вправ, що дозволить підготувати організм до майбутніх навантажень. Тренування повинна тривати від 10 до 20 хвилин. Наступні вправи необхідно робити щодня, приділяючи для цього не більше 20 хвилин:

 1. Підйом ніг. Лягти на підлогу, ноги тримати рівними, руки покласти вздовж тіла. Піднімати ноги вгору, утворюючи кут 90 градусів, при цьому не згинати їх в колінах. На 2 секунди затриматися в такому положенні і опустити ноги на підлогу. Повторити вправу 15 разів.
 2. «Малювання». Початкове положення те ж, піднімати ноги і малювати в повітрі цифри від 0 до 9. Можна малювати двома ногами одночасно, але, якщо важко, краще робити вправу спочатку лівою ногою, потім правою. Повторити такі дії по 6 разів для кожної ноги.
 3. «Ножиці». Лягти на підлогу, руки покласти під сідниці, спину щільно притиснути до підлоги. Підняти обидві ноги під кутом 90 градусів, потім одну ногу повільно опустити вниз, залишивши праву вгорі, так поперемінно міняти ноги до 20 разів. Після цього потрібно відразу встати на ноги і виконати 10 стрибків, як на скакалці.
 4. «Скелелази». Прийняти упор лежачи, як при віджиманні, одну ногу зігнути в коліні, відвести назад, а потім підтягти до грудей, повернути її у вихідне положення. Точно такі дії проробити з іншою ногою, повторюючи вправу по 10 разів для кожної ноги.
 5. Складка. Сісти на підлогу, руки за спиною, ноги зігнути в колінах. Підтягувати коліна до грудей, максимально напружуючи черевні м’язи, при цьому корпусом потрібно тягнутися до ніг, а колінами до грудей. Приймаючи вихідне положення, ноги слід повністю випрямити, однак стосуватися ними підлоги не можна.

Якщо жінка вирішила самостійно в домашніх умовах позбутися жирових відкладень внизу живота, потрібна щоденна самодисципліна, адже пропущені заняття стають перепоною на шляху до досягнення поставленої мети.

Відео по темі: Як прибрати низ живота

[youtube]KgFZ2rYgJ6w[/youtube]

Прибрати живіт можна за допомогою спеціального масажу, для виконання якого потрібно не більше 5 хвилин. Для цього потрібно лягти на спину, покласти руки на живіт, вхопитися за проблемну ділянку тіла великим і вказівним пальцями, і робити легкі пощипування навколо пупка не менше 3 хвилин. Наступні 2 хвилини необхідно робити несильні поплескування, а потім – погладжування.

Такий метод усунення обвислого живота буде ефективний лише при поєднанні його з правильним харчуванням і фізичними вправами. Знаючи, як прибрати низ живота, можна стати володарем ідеального тіла без особливих зусиль за відносно короткий проміжок часу.

попередня статтяПоважний вік: зачіски для жінок 50-ти років
наступна статтяКоли народжувати першу дитину

Додати коментар