додому Гороскоп

Місячний календар стрижок на січень 2015 – загальні рекомендації

1841

Наш професійний астролог розгадав таємницю зірок і готовий поділитися з вами місячним календарем стрижок на січень 2015 р. Вважається, що якщо постригти волосся в повний місяць, то воно не тільки буде посилено і прискорено рости, але й принесе матеріальний достаток, любов і удачу. Не відмовляйте собі в задоволенні відвідування салону краси в сприятливі дні. Найбільш сприятливими днями вважається період, коли Місяць опиняється в сузір’ях Козерога, Тільця, Діви, Близнюків і Терезів.

15-12-14-foto-600x375-1

Місячний календар стрижок на січень 2015 – Детальніше по днях

1 січня – зростаючий Місяць у Тільці. Не надто хороший день для стрижки, тому що є ризик отримати удар чи травму, та й волосся сповільнить свій ріст.

2 січня – зростаючий Місяць у Близнюках. Стрижка сьогодні обіцяє удачу, здоров’я і енергію. Також підвищиться ваша природна привабливість.

3 січня – зростаючий Місяць у знаку Близнюків. День сприятливий для стрижки і всіляких салонних процедур з волоссям. Похід до перукаря принесе разючі зміни на краще в усіх сферах життя.

4 січня – зростаючий Місяць у Раку. Поганий день для стрижки волосся. Сьогодні високий ризик загострення різних хронічних захворювань, залучення неприємностей у своє життя.

5 січня – Повний місяць. Місяць знаходиться в знаку Рака. Не дивлячись на повний місяць, день нейтральний в плані відвідування майстра. Краще спокійно пережити цей день, не експериментуючи нічого з волоссям.

6 січня – спадаючий Місяць у знаку Лева. Ще один несприятливий для процедур з волоссям день. Стрижка сьогодні може викликати травми і різні перешкоди в справах.

7 січня – спадаючий Місяць у Леві. Негативний місячний фон зберігається, тому краще утриматися від стрижки. Волосся сповільнить свій ріст, швидко втратить форму і стане неслухняним.

8 січня – спадаючий Місяць і далі у Леві. Стрижка сьогодні сприяє оздоровленню і довголіттю, тому якщо хочете прожити довге і здорове життя, стрижіться в цей день.

9 січня – спадаючий Місяць у Діві. Не найкращий день для стрижок і вкладань, так як вони можуть привести до погіршення настрою.

10 січня – спадаючий Місяць у знаку Діви. День сприятливий для всіляких стрижок, так як волосся буде рости посилено і прискореними темпами.

11 січня – спадаючий Місяць у Терезах. Ще один вдалий день для догляду за волоссям. Стрижка в цей день обіцяє удачу і внутрішню впевненість.

12 січня – спадаючий Місяць у знаку Терезів. Сьогодні зміна іміджу, а також всілякі салонні процедури сприяють поліпшенню матеріального благополуччя.

13 січня – спадаючий Місяць і надалі в Терезах. Сьогодні дозволені будь-які експерименти з волоссям, так як стрижка якнайкраще вплине на здоров’я волосся.

14 січня – спадаючий Місяць у Скорпіоні. Слід остерігатися і відмовитися від стрижки, тому що можна накликати на себе проблеми зі здоров’ям.

15 січня – спадаючий Місяць у знаку Скорпіона. Вкрай небажано сьогодні стригти волосся, так як висока ймовірність інфекційних захворювань очей.

16 січня – спадаючий Місяць і надалі в Скорпіоні. Сьогодні будь-які салонні процедури допоможуть залучити на свою сторону фортуну і знайти щастя.

17 січня – спадаючий Місяць у Стрільці. День в своєму розпорядженні до відвідування перукарні. Стрижка сьогодні посилить шарм і чарівність, а також обіцяє успіх.

18 січня – спадаючий Місяць у знаку Стрільця. Вдалий для стрижки день. Сьогодні є всі шанси стати найчарівнішою і привабливою.

19 січня – спадаючий Місяць у Козерозі. День несприятливий для відвідування перукаря. Разом з кінцями волосся сьогодні можна відстригти свою життєву енергію і стати дратівливою.

20 січня – Молодик. Місяць знаходиться в знаку Козерога. Категорично забороняється стригти волосся в цей день.

21 січня – зростаючий Місяць у Водолії. Негативний вплив Місяця зберігається, тому рекомендується відкласти всі плани, пов’язані з салонами краси. Стрижка в цей день принесе сварки і розбіжності.

22 січня – зростаючий Місяць у знаку Водолія. Не найбільш вдалий день для візиту до перукаря. Будь-які маніпуляції з волоссям принесуть тільки шкоду і втрати.

23 січня – зростаючий Місяць у Рибах. Зберігається негативний місячний фон, тому стрижка швидше принесе розчарування, ніж задоволення результатом.

24 січня – зростаючий Місяць у знаку Риби. Стрижка волосся і нігтів в цей день може привернути до вас фінансове благополуччя і налаштувати на позитив.

25 січня – зростаючий Місяць у Овні. Несприятливий день для стрижки. Салонні процедури з волоссям можуть стати причиною застуди, а також порушення слуху та нюху.

26 січня – зростаючий Місяць у знаку Овна. Стрижку краще перенести на більш вдалий день, якщо не хочете загрузнути в конфліктах або оголити минулі рани.

27 січня – зростаюча Місяць у Тільці. День сприятливий для стрижки волосся, так як можна підправити здоров’я, що похитнулося і підняти настрій.

28 січня – зростаючий Місяць у знаку Тільця. Будь-які маніпуляції з волоссям приведуть лише до загострення хвороб і виникненню непередбачених проблем.

29 січня – зростаючий Місяць у Близнюках. Краще скасувати запланований візит до перукаря, так як будь-яка стрижка негативно вплине на ріст і стан волосся.

30 січня – зростаючий Місяць у знаку Близнюків. Дуже вдалий день для стрижки волосся, так як сьогодні ваша інтуїція буде працювати на всі 100%, а у тих, у кого вона слабо розвинена – підвищиться.

31 січня – зростаючий Місяць у Раку. Стрижка сьогодні призведе до уповільненого росту і випаданню волосся.

попередня статтяКоли пересаджувати іриси?
наступна статтяНоворічний манікюр 2015 – фото