додому Поради

10 порад при виборі бюстгальтера

1137

Хороший бюстгальтер коштує дуже дорого, тому потрібно приділити йому належну увагу. Багато хто з нас не можуть підібрати правильний розмір і нехтують улюбленими моделями. Поради при виборі бюстгальтера полегшать пошук і скоротять ризик не правильної покупки.

14-12-14-foto-600x408-1

  1. Вибирайте хороший бюстгальтер: потрібно перш виміряти об’єм грудей за допомогою метра, це допоможе вам підібрати ідеальну модель.
  2. Не надягайте один і той же бюстгальтер два дні поспіль. Нехай полежить, так він збереже свою еластичність і прослужить вам набагато довше.
  3. Багато хто помилково вважають, що головну роль грає розмір чашечки: він може бути А, В, С або навіть D. Нічого подібного, головне правильно визначити обхват грудей, а розмір чашечки може відрізнятися в залежності від статури. Наприклад, чашечка може бути розміру А, а обхват грудей – 95.
  4. Уникайте занадто тісного бюстгальтера: перестаньте вибирати по чашках. Наприклад, ви вважаєте, що у вас 95С, але може статися, що обхват грудей буде набагато меншим, а чашечка потрібна глибшою.
  5. Який бюстгальтер вибрати: балконет або корбі, з горизонтальними швами або на кісточках? Існує безліч моделей в залежності від форми грудей. Дуже часто ми робимо помилку, вибираючи модель, яка має форму грудей. Якщо груди пружні, не обвисають, купуйте корбей або пуш-ап. Якщо груди втратили природну пружність, краще вибрати бюстгальтер на кісточках або бюстгальтер з горизонтальними швами.
  6. Не варто зберігати бюстгальтер протягом декількох років, у бюстгальтера теж є свій термін служби. Якщо ви правильно доглядаєте за ним, то він може прослужити до восьми місяців. Після зазначеного терміну бюстгальтер розтягується і не підтримує груди так, як вам би хотілося. Радимо придбати кілька моделей, щоб мати можливість їх чергувати.
  7. Застібайте бюстгальтер на останні гачечки, після декількох місяців бічні деталі бюстгальтера можуть розтягнутися на кілька сантиметрів, і ви зможете застібати його на наступні гачечки.
  8. Не варто надягати один і той же бюстгальтер під різні види одягу. Вибирайте модель, яка підкреслить ваші груди залежно від стилю одягу. Не надягайте кольоровий бюстгальтер під світлий одяг.
  9. Не дозволяйте бюстгальтеру підніматися на спині. Якщо ззаду бюстгальтер вище переднього каркаса, ви вибрали погану модель і вам не залишається нічого іншого, як купити ще одну.
  10. Прати бюстгальтер необхідно вручну в холодній воді, як у старі добрі часи. Ніякого машинного прання, навіть якщо ви вибрали делікатний режим.
попередня статтяСрібні прикраси: сережки і догляд за ними
наступна статтяТенденції моди осінь-зима 2014-2015: 5 стилів – фото