додому Поради

7 ознак неправильного харчування

155

Збільшення ваги часто вказує на необхідність переосмислити власний раціон. Із неправильним харчуванням пов’язано багато проблем здоров’я. Зміни виникають поступово, в повному обсязі їх помічають. За якими ознаками можна зрозуміти, що прийшла поки що харчуватися по-новому.

Ламкість, випадання волосся

Для нормального функціонування організм повинен отримувати корисні речовини. Їхній недолік позначається на стані волосяних фолікулів. Дієти з низьким вмістом білка, жирних кислот, вітаміну С, цинку та заліза призводять до випадання, витончення волосся та втрати пігментації.

Старіння шкіри

Повноцінне харчування допомагає виглядати молодшим. Наявність у продуктах вітамінів A, C, D, антиоксидантів та флавоноїдів відкладає поява зморшок, зовнішніх ознак старіння шкіри.

Запалення ясен

Відсутність у раціоні корисних компонентів позначається на стані порожнини рота. Надлишок цукру призводить до розвитку карієсу. Нестача вітаміну С провокує набрякання, запалення, кровоточивість ясен.

Проблеми з пам’яттю

7 ознак неправильного харчування

Від правильного харчування багато в чому залежить робота мозку. Йому необхідні жирні кислоти Омега-3, які відіграють важливу роль процесах запам’ятовування, навчання, концентрації.

Порушення травлення

Для нормальної роботи системи ШКТ потрібна клітковина. Організм отримує її з овочами, фруктами, цілісним злаком. При дефіцит цих продуктів можливі запор, діарея.

Повільне загоєння ран

Погане харчування впливає на зростання нових клітин. При нестачі поживних речовин уповільнюється відновлення пошкоджених тканин. Довго гояться подряпини, порізи, великі рани після операцій та травм.

Ослаблення імунітету

Недостатнє харчування ставить під загрозу захист організму. Людина починає часто хворіти, підхоплює інфекції, довго одужує.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

Додати коментар