додому Дієти і харчування

Лікар назвав продукт, небезпечний для кишечника

172

Лікар-онколог Володимир Полянський розповів, що червоне м’ясо — досить важкий продукт для перетравлення і може бути небезпечний для здоров’я кишечника.

Image by tomwieden from Pixabay

Спеціаліст пояснив це тим, що переварити яловичину, приготовлену будь-яким способом, навіть разом із зеленню і овочами, організму вкрай важко. При споживанні червоного м’яса ризик розвитку раку товстої кишки значно зростає. Особливо небезпечно це для осіб старше 45 років.

Володимир Полянський розповів, насторожити повинні слабкість, поганий апетит, нудота, відраза до м’ясних продуктів, якого раніше не було, розлад шлунку і наявність в ньому неприродних домішок. “При звичайній нудоті, поганому апетиті або сумнівному стільці не треба шукати у себе зі 100-відсотковою впевненістю онкологію. Якщо є сумніви або підозри — сходіть до лікаря», — пояснив онколог.

Щоб уникнути можливих проблем, Володимир Полянський рекомендував скоротити споживання червоного м’яса до 300-350 грамів на тиждень, а в ідеалі замінити його на біле м’ясо птиці або на кролика.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

Додати коментар