додому Краса і здоров'я

Китайські вчені назвали ще один рецепт довголіття

123

Науковий центр здоров’я при Пекінському університеті провів масштабне дослідження, участь у якому взяли участь майже півмільйона жителів КНР. Їхній вік становив 30-79 років.

Image by Gerd Altmann from Pixabay

Фахівці зокрема звернули увагу на раціон харчування піддослідних. Було виявлено прямий взаємозв’язок між здоров’ям і вживанням пряної або гострої їжі. таку їжу менше одного разу на тиждень.

Любителі гострих страв рідше стикалися із серцевими та онкологічними захворюваннями, а також із проблемами дихальних шляхів. Самі вчені звернули увагу на перець чилі, який був присутній майже у всіх китайських гострих стравах. Річ у тім, що він містить алкалоїд капсаїцин, який має протизапальні властивості. . Так що дослідження у цій сфері продовжуватимуться.

Вчені все частіше говорять про взаємозв’язок довголіття і те, що людина їсть. Нещодавно, зокрема, фахівці Гарвардського університету припустили, що рецепт довголіття може критися у вживанні риби та морепродуктів. Експеримент показав, що люди похилого віку, в раціон яких входили страви, приготовлені з них, мали найкраще здоров’я і жили в середньому на 2,2 роки довше за інших.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

попередня статтяЯк часто потрібно тренуватися
наступна статтяВегетаріанська дієта уповільнює процес старіння мозку

Додати коментар