додому Дієти і харчування

Користь “поганих” продуктів

70

Деякі продукти мають погану репутацію, і на те є вагомі причини. Наприклад, солодке газування та солоні чіпси не мають нічого поживного. Багато інших продуктів, однак, цього не заслуговують. Ось кілька прикладів продуктів, які, хоча і не є повністю досконалими, містять набагато більше поживних речовин, ніж прийнято вважати. p>Корисність "поганих" продуктів

Багато хто уникає хліба, тому що він є одним із провідних представників категорії вуглеводів. Заради справедливості, багато видів хліба з погляду харчування не вражають. Тим не менш, існує безліч видів хліба, які одночасно смачні та поживні. Вибираючи цільні зерна замість очищених, можна ефективно знизити ризик високого кров’яного тиску, діабету і ожиріння. Високоякісний хліб також збагачений безліччю чудових вітамінів та мінералів, у тому числі надважливим залізом, ніацином, тіаміном та рибофлавіном.

Макарони

Вуглеводи є невід’ємною частиною здорового щоденного раціону та фактично забезпечують енергією, що допомагає мозку, серцю, нервовій системі та ниркам функціонувати на піку свого потенціалу. Прості вуглеводи, такі як ті, що містяться в білих макаронах, призводять до різкого зниження рівня цукру в крові і завдають шкоди решті тіла. клітковиною. Складні вуглеводи допомагають вам почуватися ситими, регулюють ваше травлення та допомагають підтримувати здоровий рівень холестерину.

Сир

Корисність "поганих" продуктів

Насправді, він містить білок, який допомагає вам почуватися ситим, а також багато кальцію, що зміцнює кістки, і різних вітамінів та мінералів. Залежно від типу, у сирі також міститься жир і натрій у різних кількостях, тому, якщо ви не будете повністю перегинати палицю, з вами все буде гаразд.

Червоне м’ясо

Червоне м’ясо (яловичина, свинина, телятина та баранина) часто є першим, що потрібно виключити з раціону людини, коли він намагається оздоровити серце. І хоча дієтологи радять нам обмежувати споживання червоного м’яса до 170 грамів не частіше ніж двічі на тиждень через вміст у ньому насичених жирів, нам не потрібно повністю його виключати.

Насправді, червоне м’ясо – відмінне джерело вітамінів групи В, заліза, цинку та білка, які є всіма елементами, які дійсно потрібні організму. Коли ви споживаєте червоне м’ясо, обов’язково вибирайте найнежирніші шматки та можливі способи приготування, щоб звести до мінімуму ризики для здоров’я та максимізувати користь.

Картопля

Ще один представник категорії проклятих вуглеводів, якого часто уникають, як чуми. Але картопля дуже корисна для здоров’я і підвищує рівень антиоксидантів. Багато чого просто залежить від того, як ви готуєте картоплю і з чим їсте. При правильному приготуванні ці чудові бульби є відмінними джерелами клітковини, вітаміну С, вітаміну В-6, марганцю та калію.

Кава

Звичайно, занадто багато кави може змусити ваше серце часто битися, але помірне споживання (від двох до п’яти чашок на день) насправді має позитивний ефект для здоров’я. Кава може знизити ризик серцевих захворювань, діабету 2 типу, хвороби Паркінсона, депресії та деяких видів раку.

Яйця

Корисність "поганих" продуктів

У той час як яйця дійсно містять значну кількість холестерину, вони також мають багато інших корисних речовин. По-перше, яєчний холестерин не пов’язаний із високим рівнем холестерину у більшості здорових людей. Насичені і трансжирсодержащие продукти набагато небезпечніші, ніж яйця. Насправді, вживання яєць може запобігти інсульту і дегенерації жовтої плями. Шоколад дійсно корисний для вас! Щоб насолодитися користю для здоров’я шоколаду, з’їжте за один раз лише кілька квадратиків темного сорту і переконайтеся, що він зроблений з вмістом щонайменше 70% какао. Темний шоколад відомий своїм чудовим вмістом антиоксидантів. Він також містить флавоноїди, які можуть допомогти вашому серцю. молоко).

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

попередня статтяЩо корисно їсти при клімаксі
наступна статтяЯк зміцнити стосунки з іншими людьми

Додати коментар