додому Краса і здоров'я

Фрукт, який зменшує симптоматику артриту

Коли справа доходить до артриту, прості зміни в дієті можуть мати велике значення, щоб допомогти вам впоратися з хворобливими симптомами.

Фото canva.com/p/gettyimages/

Дослідження показують, що дотримання дієти, сприятливої ??для артриту, багатої на антиоксиданти та продукти з протизапальними властивостями, може знизити ризик болісних загострень.

Хоча від артриту немає ліків, ви можете впоратися з ним за допомогою дієти. Вживання сприятливих для артриту продуктів — один із найпростіших та найефективніших способів допомогти впоратися з артритом.

Виноград містить необхідні поживні речовини, які допомагають вашому тілу приборкати симптоми загострення хворобливого артриту. Виноград багатий на антиоксиданти, що надає йому потужних протизапальних властивостей. Одне невелике дослідження за участю 24 чоловіків давало учасникам концентрований виноградний порошок, який був еквівалентний порції 250 г свіжого винограду протягом трьох тижнів.

У тих, хто отримував добавку виноградного порошку, спостерігалося зниження рівня запалення проти тих, хто приймав плацебо.

Це говорить про те, що виноград є ефективним протизапальним засобом – чимось, що може творити чудеса, коли справа доходить до зменшення болючих набряків навколо суглобів, уражених артритом.

Однак виноград містить безліч різних природних рослинних сполук, які допомагають заспокоїти біль у суглобах. Ресвератрол — одна з таких сполук, що містяться в шкірці винограду, яка, як було встановлено, лікує артрит.

Одне лабораторне дослідження показало, що ресвератрол обіцяє запобігти утворенню клітин ревматоїдного артриту.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут