додому Поради

Як зосередитись на роботі

Проблема, яка гостро постала під час пандемії, пов’язана з видаленням. Не всім співробітникам, особливо спочатку вдавалося зосередитися на роботі. Занадто багато навколо було відволікаючих факторів. Існують науково обґрунтовані способи, які допомагають зберегти концентрацію уваги.

Підніміть настрій за допомогою світла

Як зосередитися на роботі

Вплив сонця впливає рівень гормону сну мелатоніну. Природне освітлення знижує виробництво, піднімає настрій, підвищує пильність. Щоб зосередитись на роботі, поставте стіл біля вікна, увімкніть додаткові джерела світла.

Підніміть температуру

В офісі необхідно створити сприятливі умови праці. Довгий час вважалося, що оптимальна температура у приміщенні має становити 21–23 градуси. Відповідно до нових досліджень, підвищення концентрації уваги її необхідно підняти до 25 градусів.

Вирішуйте за один раз за одним завданням

Такий підхід допомагає послабити напругу, досягти великих успіхів. Науковці рекомендують насамперед вирішувати складні проблеми. Якщо почати з простих, легко досягти короткострокових цілей, при цьому постраждає продуктивність, спрямовану перспективні завдання.

Спробуйте блокувати час

Такий спосіб передбачає виділення певного періоду для вирішення конкретної роботи. Це допомагає зосередитись на виконанні одного завдання, закінчити її у встановлений термін, не дає можливості відволікатися.

Робіть часті перерви

Як зосередитися на роботі

Згідно з науковими дослідженнями, після години роботи слід передбачити 17 хвилин відпочинку. В результаті виникає тривалий спалах активності головного мозку, який чергується з його низькою продуктивністю. Важливо за час перерви повністю відключитися від розв’язання задач. Можна погуляти на природі, виконати спортивні вправи, провести медитацію.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут