додому Краса і здоров'я

Фізичні вправи на робочому місці: використовуйте усі можливості

1371

Робота, вечори в колі друзів, поїздки на транспорті, між усім цим досить складно знайти час і стимул для походу в спортзал. Вирішення цієї проблеми досить просте – фізичні вправи на робочому місці.

фізичні вправи на роботі

Що вам допоможе бути у формі

Планка в положенні сидячи – краща вправа, яке дозволяє зміцнити черевні м’язи. Зрозуміло, що в офісі ви не станете виконувати цю вправу в коридорі на підлозі, але навіть на стільці вона ефективна. Початкове положення: спина пряма, плечі опущені, руки на столі, підніміть ноги в горизонтальному положення паралельно підлозі. Залишайтеся в такому положенні протягом десяти секунд, розслабтеся. Виконуйте десять підходів.

Йога допоможе не тільки розтягнути, зміцнити м’язи, а й дати відпочинок після мозкової активності. Цілком очевидно, що ви не станете виконувати вправи на підлозі, наприклад, сідати в позу лотоса, воїна або гори. Існує спеціальна офісна йога.

Стаємо на носочки. Ця вправа не вимагає особливих зусиль, але при регулярному виконанні ви відчуєте істотну різницю. Коли ви вийшли випити каву, розмовляєте по телефону, стоїте в черзі в кафетерії просто станьте на носочки і утримуйте таке положення протягом десяти секунд. Виконуйте вправу кілька разів в день. Після закінчення декількох тижнів у вас будуть міцні ікри.

Дізнайтесь більше:

Пам’ятайте, що для того, щоб рухатися, гарний будь-який привід: замість ліфта скористайтеся сходами; встаньте, щоб поговорити з колегою, а не тягніться до телефону; частіше виходьте на свіже повітря; більше ходіть під час обідньої перерви.

попередня статтяНавіщо робити масаж слізних каналів малюкам?
наступна статтяЯкі ліки беремо на відпочинок з дитиною?

Додати коментар