додому Дієти і харчування

Дієтолог розповіла, які хлібці варто їсти

357

Лікар-дієтолог, терапевт Наталія Павлюк розповіла, що хлібці в повній мірі складно назвати дієтичним продуктом, так як 100 г містять близько 300 ккал. Для порівняння – в хлібі їх 160-300.

На думку фахівця, під великим питанням і корисні властивості хлібців. До складу деяких з них входить маргарин, консерванти, підсилювачі смаку, сіль, цукор або його аналоги. “Корисні хлібці готують з цільнозерновий борошна або цільних зерен. Також вони можуть містити зернові суміші, горіхи, насіння, овочі, зелень, фрукти та ягоди», — каже Наталія Павлюк та застерігає від продукту з рафінованим борошном.

Дієтолог радить вибирати хлібці, які»схожі на пінопластові круглі пластини”. Вони приготовлені методом екструзії-розм’якшені зерна спресовують в брикет при високому тиску і температурі.

У нас з’явився Дзен-канал «Стиль життя» про правильне харчування, фітнес, якісний відпочинок і розваги. Підписуйтесь, щоб дізнаватися більше корисної інформації про те, як піклуватися про себе і ставати краще з кожним днем!

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут