додому Краса і здоров'я

Дієта з високим вмістом солі та низьким вмістом калію може знижувати когнітивні здібності

332

Зниження когнітивних здібностей відноситься до поступового зниження таких функцій, як пам’ять, увага та здатність вирішувати проблеми. Це природна частина старіння, але вона також може бути спричинена різними захворюваннями, такими як хвороба Альцгеймера та інші форми деменції. Це також може бути викликано певним способом життя, таким як неправильне харчування, нестача фізичної активності та соціальна ізоляція.

Image by Martine from Pixabay

Деменція & # 8212; це виснажливий стан, що впливає на здатність людини запам’ятовувати, думати та приймати рішення, ускладнюючи виконання повсякденних дій. Це стало однією з провідних причин смерті та інвалідності серед людей похилого віку в усьому світі. У Китаї, де проживає найбільша кількість людей похилого віку і одне з найбільш швидко старіючих населення, деменція створює серйозні економічні, медичні та соціальні проблеми. зниження когнітивних здібностей на ранній стадії. Дослідження показали, що певні фактори способу життя, такі як фізична активність, дієта та сон можуть впливати на когнітивні функції. Тим не менш, вплив натрію та калію в раціоні на когнітивні функції залишається недостатньо вивченим. Про це пише SCITECHDAILY.

У проспективному дослідженні, опублікованому в журналі KeAi Global Transitions, група дослідників з Китаю вивчила вплив дієтичного натрію, калію, співвідношення натрію та калію та солі на когнітивні функції групи людей похилого віку в Китаї. Учасників було 4213, та їх вік на початковому рівні становив щонайменше 50 років. Результати ґрунтуються на когнітивних тестах та самозвітах учасників.

Дослідницька група виявила, що високе споживання натрію та високе співвідношення натрію та калію підвищують ризик погіршення пам’яті у людей похилого віку. І навпаки, більш високі рівні споживання калію були пов’язані з більш високим когнітивним показником. на когнітивні функції, ніж розгляд окремих значень натрію або калію. когнітивні функції. Враховуючи наші результати та ситуацію з харчуванням китайців, для майбутніх досліджень буде важливо зосередитися на визначенні оптимального співвідношення натрію та калію в раціоні людей похилого віку. Крім того, розробка стратегій щодо поліпшення співвідношення натрію і калію в раціоні харчування китайців має бути пріоритетним завданням.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут