додому Краса і здоров'я

Контрастний душ від целюліту: сила води проти «апельсинової кірки»

2297

Контрастний душ від целюліту – безболісне, ефективне вирішення проблеми «апельсинової кірки». Якщо приймати такий душ щодня, целюліт зникне набагато швидше, а шкіра стане щільною, пружною, підтягнутою, гладкою, чого важко досягти при схудненні за допомогою однієї лише дієти. Властивості контрастного душу проти целюліту можна недооцінювати, але й переоцінювати теж не варто. Тільки при комплексному підході можливе вирішення цього серйозного дефекту, якому піддається більшість жінок.

20-02-15-foto-700x525-1

Ефект контрастного душу від целюліту

Целюліт являє собою зміни в підшкірно-жировій клітчатці, яке, по-перше, призводить до порушення мікроциркуляції і обмінних процесів в тканинах, а -по-друге, з естетичної точки зору погіршує вид шкірних покривів. Целюліту схильні тільки жінки внаслідок гормональних причин, місцями локалізації цієї проблеми стають найчастіше стегна, сідниці, а також живіт, внутрішня поверхня плеча. Жирові клітини, застояна рідина, скупчення шлаків викликають бугристість тканин, які стають холодними на дотик через те, що в цих зонах порушено кровообіг.

Рішень проблеми целюліту багато, і одна з них – прямий вплив на тканини високими температурами, механічним розм’якшенням, і все це можливо здійснити за допомогою процедури контрастного душу.

Контрастний душ – душ під зміною температурного режиму, з гарячої води на холодну. Подібне тренування робить благотворний вплив на тканини, уражені целюлітом. Завдяки регулярному контрастному душу поліпшується кровопостачання цієї зони, поліпшується місцевий метаболізм, до тканин збільшується приплив кисню, внаслідок чого зменшується набряклість тканин, розгладжується рельєф, ущільнюється шкіра, а від целюліту не залишається і сліду.

Як приймати контрастний душ проти целюліту

Якщо ви маєте намір позбутися «апельсинової кірки», робіть заходи кожен день, використовуючи цілий комплекс. Контрастний душ проти целюліту можна і переважно робити вранці і ввечері, кожну процедуру завершуючи холодною водою. Найбільш ефективний контрастний душ проти целюліту після фізичного навантаження або масажу. Масаж можна поєднувати з контрастним душем, розминаючи тканини під час впливу на тканини гарячої води.

Безперечний позитивний ефект проти целюліту надасть контрастний душ з високим напором води, який надає прекрасний стимулюючий ефект, розминаючи жирову клітковину і виводить токсини і зайву рідину. якщо у вас звичайний душ, обов’язково допомагайте собі щіткою або масажним роликом, добре розтираючи тканини.

Починатися контрастний душ повинен з теплої води, потім температура підвищується до максимально терпимо гарячої, яку змінює холодна вода температури 7-10 ° С.

Струмінь душу потрібно водити по проблемній області круговими рухами, чергуючи їх з напрямком води зверху вниз – по лімфотоку. Час прийому контрастного душу – до 10-15 хвилин, залежно від обсягів оброблюваної області тіла, кожен сеанс холодної та гарячої води повинен тривати не більше однієї хвилини. При такому режимі забезпечується максимально ефективне і безпечне тренування тканин без перевантажень через температурний шок від тривалості.

Контрастний душ від розтяжок

Розтяжки і целюліт не можна назвати двома сторонами однієї метали, але обидва ці явища багато в чому схожі. Від них немає ніякої шкоди крім того, що вони виглядають непривабливо, псують вигляд шкіри і завдають масу комплексів, не дозволяючи надягати відкриті речі. І целюліт, і розтяжки з’являються після набору ваги, і обидва ці дефекту можна запобігати або коригувати за допомогою контрастного душу.

Якщо розтяжки на шкірі вже з’явилися, немає сенсу намагатися вилікувати шкіру одним контрастним душем – це марно.

Контрастний душ може стати прекрасною профілактикою стрий, що не з’являться на тренованій шкірі, добре підготовленої до механічних навантажень.

Попереджати розтяжки на шкірі можна в тому ж режимі, що і при боротьбі з целюлітом. Для підвищення еластичності шкіри рекомендується після контрастного душу нанести на шкіру зміцнюючий крем живильний крем або спеціальний засіб для профілактики стрий.

Раціон харчування і пиття

Підвищити ефективність контрастного душу проти целюліту можна, якщо переглянути режим харчування і споживання рідини. По-перше, потрібно чітко обмежити вміст солі в їжі, по-друге – наситити свій раціон свіжими овочами та фруктами, відмовляючись від смаженого, мучного, солодкого і скорочуючи споживання готової обробленої їжі, фастфуду.

1.5-2 літра води на добу – норма для будь-якої людини, тим більше вона важлива для того, щоб втрачати зайву рідину, прискорюючи метаболізм. Також допомагайте собі боротися з «апельсиновою кіркою» регулярно споживаючи пару чашок зеленого чаю.