додому Гороскоп

Місячний календар стрижок волосся на березень 2015

Місячний календар стрижок волосся на березень 2015 допоможе вибрати найбільш сприятливі дні відвідування перукаря. Місячний календар стрижки волосся на березень 2015 підкаже, в який день сприятлива стрижка і косметичні процедури, а в якій краще утриматися від всіх маніпуляцій з волоссям. Календар місячної доби вказує сприятливі і несприятливі дні для стрижки волосся згідно характеристиці місячної доби, а положення Місяця в знаках зодіаку несе свою власну спрямованість і прогнозує наслідки стрижки волосся.

23-02-15-foto-700x467-1

1 березня. 12-й місячний день. Стрижка в цей день несе з собою негативний вплив на здоров’я. Місяць у Раку. Це час не підходить для стрижки і створення зачіски, тому що волосся у дні Рака неслухняне і форма не видна. Також краще всього навіть не мити голову в такий день.

2 березня. 13-й місячний день. Сприятливий час для відвідування перукаря. Краса і удача прийдуть у ваш дім в результаті стрижки. Місяць у Леві. Найсприятливіший час для стрижок і зачісок. Волосся стане як грива у лева — шовковистим, здоровими, красивими, густими. Стрижка волосся під час Місяця в Леві сприяє активізації життя.

3 березня. 14-й місячний день. Найсприятливіший день для стрижки волосся. Стрижка принесе з собою удачу у всіх справах, поліпшення відносин, привертає любов у життя. Місяць у Леві. Найсприятливіший час для стрижок і зачісок. Волосся стануть як грива у лева — шовковистим, здоровими, красивими, густими. Стрижка волосся під час Місяця в Леві сприяє активізації життя.

4 березня. 15-й місячний день. Несприятливий час для стрижки волосся. Можуть прийти негативні події у всіх сферах життя. Також можливі захворювання, у тому числі і психічні розлади. Місяць у Діві.

5 березня. 16-й місячний день. Повний місяць. Несприятливий час для відвідувань перукаря. В результаті стрижки в такий день можна неусвідомлено зробити помилки у відносинах, залишити емоції без контролю, піддатися поганим звичкам. Місяць у Діві.

6 березня. 17-й місячний день. Несприятливий час для відвідування перукаря. Виникають перешкоди в справах, можливе погіршення здоров’я. Стрижене волосся привертає духів, які використовують енергію людини. Місяць у Діві.

7 березня. 18-й місячний день. Несприятливий час для стрижки волосся. Стрижка в цей день привертає нещастя і втрати, в тому числі і здоров’я. Місяць у Терезах.

8 березня. 19-й місячний день. Сприятливий час для стрижки волосся — ви можете отримати додатковий час для життя. Місяць у Терезах. Зачіска, зроблена в цей день, буде легкою і повітряною. Волосся буде швидко рости.

9 березня. 20-й місячний день. Утримайтеся від стрижки в цей день, тому що результатом може стати песимістичне ставлення до життя, депресії. Місяць у Скорпіоні. Двоїсте становище Місяця в знаку зодіаку. Непередбачений результат — можуть відкритися старі образи і невдоволення в особистому житті, якщо вони є. Якщо внутрішніх проблем у відносинах немає, то стрижка в цей час принесе гарні емоції.

10 березня. 21-й місячний день. Хороший день для стрижки волосся. В результаті стрижки ви отримаєте красу і внутрішню гармонію. Місяць у Скорпіоні.

11 березня. 21-й місячний день. Хороший день для стрижки волосся. В результаті стрижки ви отримаєте красу і внутрішню гармонію. Місяць у Скорпіоні.

12 березня. 22-й місячний день. Двоїстий день за результатом стрижки волосся. Стрижка принесе з собою прибуток і збільшення — як власності та багатства, так і зайвої ваги. Місяць у Стрільці. Дуже гарний час для стрижки волосся — вона принесе удачу в професійних справах, кар’єрний ріст, поліпшення відносин з начальством або колегами, можливість отримати підвищення зарплати.

13 березня. 23-й місячний день. Стрижка в цей день несе з собою удачу в подорожах і приносить красу обличчя. Місяць у Стрільці.

14 березня. 24-й місячний день. Досить несприятливий час для стрижки. Можуть проявитися хронічні захворювання, у тому числі і дуже серйозні. Місяць у Козерозі.

15 березня. 25-й місячний день. Стрижка в цей день несприятливо впливає на здоров’я голови і очей. Місяць у Козерозі.

16 березня. 26-й місячний день. Хороший місячний день для стрижки волосся. Нічого нового така стрижка в життя не принесе, але сама стрижка вийде красивою і вдалою, що позитивно вплине на настрій. Місяць у Водолії.

17 березня. 27-й місячний день. Хороший місячний день для стрижки волосся. Нічого нового така стрижка в життя не принесе, але сама стрижка вийде красивою і вдалою, що позитивно вплине на настрій. Місяць у Водолії.

18 березня. 28-й місячний день. Стрижка або укладка, виконана в такий день, приверне до вас сприятливі знайомства, які зможуть у майбутньому надати вам хорошу допомогу або принесуть важливу інформацію або нові проекти. Місяць у Рибах.

19 березня. 29-й місячний день. Важкий день для всіх справ. Перенесіть стрижку на інший час. Місяць у Рибах. Несприятливий час для відвідування перукаря. Стрижка спровокує хвороби волосся, випадання, лупа. Мити голову також не рекомендується.

20 березня. 30-й і 1-й місячний день. Молодик. Негативний час для відвідування перукаря, не плануйте стрижку в цей час. Місяць у Овні. Несприятливий час для стрижки волосся, несе з собою погіршення здоров’я.

21 березня. 2-й місячний день. Негативний час для відвідування перукаря, не плануйте стрижку в цей час. Місяць у Овні. Несприятливий час для стрижки волосся, несе з собою погіршення здоров’я.

22 березня. 3-й місячний день. Відкладіть стрижку волосся, яку ви планували в цей день. Якщо відвідати перукаря саме в цей день, то це спровокує грошові втрати і втрату здоров’я. Місяць у Тільці.

23 березня. 4-й місячний день. Несприятливий день для стрижки волосся. Можуть проявитися психологічні страхи, в тому числі від самотності або втрати близьких відносин, відчуття печалі. Також, стрижка може принести з собою хвороби горлової чакри — горла, зубів, гортані, трахеї і т.п Місяць у Тільці.

24 березня. 5-й місячний день. Гарний час для стрижки волосся — вона може залучити у ваше життя додаткові кошти, позитивно вплинути на стан поточних справ. Місяць у Близнюках. На ці дні краще запланувати об’ємні, легкі, повітряні зачіски. Волосся буде швидко рости.

25 березня. 6-й місячний день. Стрижка в цей день здатна викликати простудні захворювання. Місяць у Близнюках.

26 березня. 7-й місячний день. У цей день несприятливо відвідувати перукаря: стрижка може спровокувати погані відносини з тими, хто вам важливий або поруч з вами. Також в якості наслідків стрижки в цей день можливі захворювання, як гострі, так і хронічні. У цей день краще перенести візит до перукаря. Інакше можливе загострення хвороб і поява нових. Місяць у Раку. Це час не підходить для стрижки і створення зачіски, тому що волосся у дні Рака неслухняне і форма не видна. Також краще всього навіть не мити голову в такий день.

27 березня. 8-й місячний день. Найкращий день відвідин перукаря. Стрижка принесе хороше здоров’я і рівне спокійне життя на довгі роки.

28 березня. 9-й місячний день. Несприятливий час для стрижки волосся. Якщо стригти волосся в цей день, то притягнуться проблеми, перешкоди і хвороби. Місяць у Раку.

29 березня. 10-й місячний день. Місяць у Леві. Найсприятливіший час для стрижок і зачісок. Волосся стане як грива у лева — шовковистим, здоровим, красивим, густим. Стрижка волосся під час Місяця в Леві сприяє активізації життя.

30 березня. 11-й місячний день. Хороший день для стрижки волосся. В результаті стрижки розум стане працювати більш ясно, підвищиться інтуїція і передбачення. Місяць у Леві. Найсприятливіший час для стрижок і зачісок.

31 березня. 12-й місячний день. Стрижка в цей день несе з собою негативний вплив на здоров’я. Місяць у Діві.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут