додому Гороскоп

Місячний календар стрижок волосся на березень 2015

1535
0

Місячний календар стрижок волосся на березень 2015 допоможе вибрати найбільш сприятливі дні відвідування перукаря. Місячний календар стрижки волосся на березень 2015 підкаже, в який день сприятлива стрижка і косметичні процедури, а в якій краще утриматися від всіх маніпуляцій з волоссям. Календар місячної доби вказує сприятливі і несприятливі дні для стрижки волосся згідно характеристиці місячної доби, а положення Місяця в знаках зодіаку несе свою власну спрямованість і прогнозує наслідки стрижки волосся.

23-02-15-foto-700x467-1

1 березня. 12-й місячний день. Стрижка в цей день несе з собою негативний вплив на здоров’я. Місяць у Раку. Це час не підходить для стрижки і створення зачіски, тому що волосся у дні Рака неслухняне і форма не видна. Також краще всього навіть не мити голову в такий день.

2 березня. 13-й місячний день. Сприятливий час для відвідування перукаря. Краса і удача прийдуть у ваш дім в результаті стрижки. Місяць у Леві. Найсприятливіший час для стрижок і зачісок. Волосся стане як грива у лева — шовковистим, здоровими, красивими, густими. Стрижка волосся під час Місяця в Леві сприяє активізації життя.

3 березня. 14-й місячний день. Найсприятливіший день для стрижки волосся. Стрижка принесе з собою удачу у всіх справах, поліпшення відносин, привертає любов у життя. Місяць у Леві. Найсприятливіший час для стрижок і зачісок. Волосся стануть як грива у лева — шовковистим, здоровими, красивими, густими. Стрижка волосся під час Місяця в Леві сприяє активізації життя.

4 березня. 15-й місячний день. Несприятливий час для стрижки волосся. Можуть прийти негативні події у всіх сферах життя. Також можливі захворювання, у тому числі і психічні розлади. Місяць у Діві.

5 березня. 16-й місячний день. Повний місяць. Несприятливий час для відвідувань перукаря. В результаті стрижки в такий день можна неусвідомлено зробити помилки у відносинах, залишити емоції без контролю, піддатися поганим звичкам. Місяць у Діві.

6 березня. 17-й місячний день. Несприятливий час для відвідування перукаря. Виникають перешкоди в справах, можливе погіршення здоров’я. Стрижене волосся привертає духів, які використовують енергію людини. Місяць у Діві.

7 березня. 18-й місячний день. Несприятливий час для стрижки волосся. Стрижка в цей день привертає нещастя і втрати, в тому числі і здоров’я. Місяць у Терезах.

8 березня. 19-й місячний день. Сприятливий час для стрижки волосся — ви можете отримати додатковий час для життя. Місяць у Терезах. Зачіска, зроблена в цей день, буде легкою і повітряною. Волосся буде швидко рости.

9 березня. 20-й місячний день. Утримайтеся від стрижки в цей день, тому що результатом може стати песимістичне ставлення до життя, депресії. Місяць у Скорпіоні. Двоїсте становище Місяця в знаку зодіаку. Непередбачений результат — можуть відкритися старі образи і невдоволення в особистому житті, якщо вони є. Якщо внутрішніх проблем у відносинах немає, то стрижка в цей час принесе гарні емоції.

10 березня. 21-й місячний день. Хороший день для стрижки волосся. В результаті стрижки ви отримаєте красу і внутрішню гармонію. Місяць у Скорпіоні.

11 березня. 21-й місячний день. Хороший день для стрижки волосся. В результаті стрижки ви отримаєте красу і внутрішню гармонію. Місяць у Скорпіоні.

12 березня. 22-й місячний день. Двоїстий день за результатом стрижки волосся. Стрижка принесе з собою прибуток і збільшення — як власності та багатства, так і зайвої ваги. Місяць у Стрільці. Дуже гарний час для стрижки волосся — вона принесе удачу в професійних справах, кар’єрний ріст, поліпшення відносин з начальством або колегами, можливість отримати підвищення зарплати.

13 березня. 23-й місячний день. Стрижка в цей день несе з собою удачу в подорожах і приносить красу обличчя. Місяць у Стрільці.

14 березня. 24-й місячний день. Досить несприятливий час для стрижки. Можуть проявитися хронічні захворювання, у тому числі і дуже серйозні. Місяць у Козерозі.

15 березня. 25-й місячний день. Стрижка в цей день несприятливо впливає на здоров’я голови і очей. Місяць у Козерозі.

16 березня. 26-й місячний день. Хороший місячний день для стрижки волосся. Нічого нового така стрижка в життя не принесе, але сама стрижка вийде красивою і вдалою, що позитивно вплине на настрій. Місяць у Водолії.

17 березня. 27-й місячний день. Хороший місячний день для стрижки волосся. Нічого нового така стрижка в життя не принесе, але сама стрижка вийде красивою і вдалою, що позитивно вплине на настрій. Місяць у Водолії.

18 березня. 28-й місячний день. Стрижка або укладка, виконана в такий день, приверне до вас сприятливі знайомства, які зможуть у майбутньому надати вам хорошу допомогу або принесуть важливу інформацію або нові проекти. Місяць у Рибах.

19 березня. 29-й місячний день. Важкий день для всіх справ. Перенесіть стрижку на інший час. Місяць у Рибах. Несприятливий час для відвідування перукаря. Стрижка спровокує хвороби волосся, випадання, лупа. Мити голову також не рекомендується.

20 березня. 30-й і 1-й місячний день. Молодик. Негативний час для відвідування перукаря, не плануйте стрижку в цей час. Місяць у Овні. Несприятливий час для стрижки волосся, несе з собою погіршення здоров’я.

21 березня. 2-й місячний день. Негативний час для відвідування перукаря, не плануйте стрижку в цей час. Місяць у Овні. Несприятливий час для стрижки волосся, несе з собою погіршення здоров’я.

22 березня. 3-й місячний день. Відкладіть стрижку волосся, яку ви планували в цей день. Якщо відвідати перукаря саме в цей день, то це спровокує грошові втрати і втрату здоров’я. Місяць у Тільці.

23 березня. 4-й місячний день. Несприятливий день для стрижки волосся. Можуть проявитися психологічні страхи, в тому числі від самотності або втрати близьких відносин, відчуття печалі. Також, стрижка може принести з собою хвороби горлової чакри — горла, зубів, гортані, трахеї і т.п Місяць у Тільці.

24 березня. 5-й місячний день. Гарний час для стрижки волосся — вона може залучити у ваше життя додаткові кошти, позитивно вплинути на стан поточних справ. Місяць у Близнюках. На ці дні краще запланувати об’ємні, легкі, повітряні зачіски. Волосся буде швидко рости.

25 березня. 6-й місячний день. Стрижка в цей день здатна викликати простудні захворювання. Місяць у Близнюках.

26 березня. 7-й місячний день. У цей день несприятливо відвідувати перукаря: стрижка може спровокувати погані відносини з тими, хто вам важливий або поруч з вами. Також в якості наслідків стрижки в цей день можливі захворювання, як гострі, так і хронічні. У цей день краще перенести візит до перукаря. Інакше можливе загострення хвороб і поява нових. Місяць у Раку. Це час не підходить для стрижки і створення зачіски, тому що волосся у дні Рака неслухняне і форма не видна. Також краще всього навіть не мити голову в такий день.

27 березня. 8-й місячний день. Найкращий день відвідин перукаря. Стрижка принесе хороше здоров’я і рівне спокійне життя на довгі роки.

28 березня. 9-й місячний день. Несприятливий час для стрижки волосся. Якщо стригти волосся в цей день, то притягнуться проблеми, перешкоди і хвороби. Місяць у Раку.

29 березня. 10-й місячний день. Місяць у Леві. Найсприятливіший час для стрижок і зачісок. Волосся стане як грива у лева — шовковистим, здоровим, красивим, густим. Стрижка волосся під час Місяця в Леві сприяє активізації життя.

30 березня. 11-й місячний день. Хороший день для стрижки волосся. В результаті стрижки розум стане працювати більш ясно, підвищиться інтуїція і передбачення. Місяць у Леві. Найсприятливіший час для стрижок і зачісок.

31 березня. 12-й місячний день. Стрижка в цей день несе з собою негативний вплив на здоров’я. Місяць у Діві.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут