додому Поради

Місячний календар городника і квітникаря на березень 2015

Місячний календар садівника і городника на березень 2015 підкаже всім власникам дачних ділянок, які саме городні та дачні роботи сприятливо виконувати в залежності від фаз Місяця. Також в цей календар потрапляють і всі роботи, пов’язані з кімнатними рослинами і теплицями. Місячний посівний календар городника на березень 2015 містить, в основному, рекомендації по посадці, прополюванні, поливу і розпушування ґрунту, внесенню добрив і висаджуванні квітів в кімнатні горщики. Місячний календар сприятливих днів на березень 2015 повідомляє, коли краще висаджувати розсаду для нового дачного сезону, зберігати насіння, а також зрізати і пересаджувати кімнатні квіти і розсаду.

23-02-15-foto-700x466-1

1 березня. 12-й місячний день. Зростаючий Місяць у знаку Рак. Добре в дні Рака викошувати газони, поливати кімнатні та балконні рослини. Погано в дні Рака садити чи сіяти рослини, які повинні стати високими. Особливо несприятливі всі роботи з рослинами під час повного місяця в Раку!

2 березня. 13-й місячний день. Зростаючий Місяць у знаку Лева. Лев — це найбільш вогненний, висушуючий знак Зодіаку. Дуже добре в дні Лева обрізати дерева і чагарники.

3 березня. 14-й місячний день. Зростаючий Місяць у знаку Лева. Лев — це вогненний, висушуючий знак Зодіаку. Дуже добре в дні Лева обрізати дерева і чагарники.

4 березня. 15-й місячний день. Місяць у знаку Діва. Цей знак особливо сприятливий для всіх робіт на землі, в саду. На спадаючий Місяці добре удобрювати грунт.

5 березня. 16-й місячний день. Повний місяць. Місяць у Діві. Несприятливий час. У дні повного місяця будь-яке втручання в життя рослин вимагає обережності: не рекомендується проводити обрізання і пересадку, не рекомендується нічого сіяти. Можливо проріджування сходів, розпушування ґрунту. Поживна цінність плодів і ягід, зібраних в цей час, виявиться найвищою. При ущербному Місяці в другій половині місячного циклу рослини відпочивають. Життєві процеси сповільнюються, соки спрямовуються вниз, до коренів. У цей час рекомендується проводити обрізання і пересадку, щеплення, збір плодів. Ближче до молодика можна займатися прополкою грядок, знищенням шкідників. На спадаючому Місяці рекомендується сіяти і висаджувати рослини, що дають плоди та інші їстівні частини під поверхнею ґрунту, більшість плодових дерев і чагарників. Особливо несприятливі всі роботи з рослинами під час повного місяця в Раку!

6 березня. 17-й місячний день. Місяць у знаку Діва. Цей знак особливо сприятливий для всіх робіт на землі, в саду. На спадаючому Місяці добре удобрювати ґрунт.

7 березня. 18-й місячний день. Місяць у знаку Терези. Це нейтральний знак, він не впливає ні позитивно, ні негативно на будь-які роботи в саду. У ці дні варто садити квіти і лікарські трави.

8 березня. 19-й місячний день. Місяць у знаку Терези. Це нейтральний знак, він не впливає ні позитивно, ні негативно на будь-які роботи в саду. У ці дні варто садити квіти і лікарські трави.

9 березня. 20-й місячний день. Місяць у знаку Скорпіон. Дуже добре в дні Скорпіона сіяти лікарські трави, листові овочі; поливати кімнатні та балконні квіти; удобрювати квіти. Не рекомендується обрізати фруктові дерева і чагарники.

10 березня. 21-й місячний день. Убуваючий Місяць у знаку Скорпіон. Дуже добре в дні Скорпіона сіяти лікарські трави, листові овочі; поливати кімнатні та балконні квіти; удобрювати квіти. Не рекомендується обрізати фруктові дерева і чагарники.

11 березня. 21-й місячний день. Місяць у Скорпіоні. Третя чверть, спадаючий місяць. Рекомендується завершувати розпочаті справи, осмислювати свої успіхи і невдачі. Добре позбуватися від всього непотрібного. Нові справи краще не починати, особливо, якщо немає впевненості встигнути зробити це до початку нового місячного місяця.

Календар городника на 2015 рік

kalendar

12 березня. 22-й місячний день. Місяць у знаку Стрілець. Добре в дні Стрільця: обрізати плодові дерева і чагарники; боротися зі шкідниками, що живуть на землі. Погано в дні Стрільця рихлити землю і полоти  бур’яни.

13 березня. 23-й місячний день. Місяць у знаку Стрілець. Добре в дні Стрільця: обрізати плодові дерева і чагарники; боротися зі шкідниками, що живуть на землі. Погано в дні Стрільця рихлити землю і полоти (знову з’являться бур’яни).

14 березня. 24-й місячний день. Місяць у знаку Козеріг. Добре в дні Козерога корчувати територію і розчищати узлісся і живоплоти; складати в купи гній або компост, боротися зі шкідниками, які живуть у землі. Сприятливо підгодовувати квіти перегноєм з коренів.

15 березня. 25-й місячний день. Місяць у знаку Козеріг. Добре в дні Козерога корчувати територію і розчищати узлісся і живоплоти; складати в купи гній або компост, боротися зі шкідниками, які живуть у землі. Сприятливо підгодовувати квіти перегноєм з коренів.

16 березня. 26-й місячний день. Місяць у знаку Водолій. Дні Водолія несприятливі для роботи із землею, тому намагайтеся в цей час робити тільки найнеобхідніше. Це неродючий знак. Корисно в ці дні тільки рихлити землю для прополки (бур’яни слід залишити для перегною).

17 березня. 27-й місячний день. Місяць у знаку Водолій. Дні Водолія несприятливі для роботи із землею, тому намагайтеся в цей час робити тільки найнеобхідніше. Це неродючий знак. Корисно в ці дні тільки рихлити землю для прополки (бур’яни слід залишити для перегною).

18 березня. 28-й місячний день.Луна в знаку Риби. Добре в дні Риб: сіяти і садити листові овочі; поливати кімнатні та балконні квіти; викошувати газони; удобрювати квіти. Погано в дні Риб обрізати фруктові дерева і чагарники.

19 березня. 29-й місячний день. Місяць у знаку Риби. Добре в дні Риб: сіяти і садити листові овочі; поливати кімнатні та балконні квіти; викошувати газони; удобрювати квіти. Погано в дні Риб обрізати фруктові дерева і чагарники.

20 березня. 30-й і 1-й місячний день. Молодик. Місяць у Овні. В цей час нічого нового не садити і не пересаджувати. Молодик підходить для позбавлення від непотрібного. Сприятливий час для позбавлення від шкідників і запобігання їх впливів. Також можна позбавлятися від хворих або обридливих рослин. При молодому зростаючому Місяці відбувається найбільш інтенсивне зростання рослин: соки спрямовуються вгору по стеблах і гілках до плодів. У міру наближення до повного Місяця настає найбільш активна фаза життєдіяльності рослин. Слід проявляти підвищену обережність при роботі з ріжучим і травмуючим садовим інвентарем. В дні затемнень від будь-яких маніпуляцій з рослинами краще утриматися. На зростаючому Місяці рекомендується сіяти і висаджувати рослини, що дають плоди та інші їстівні частини над поверхнею ґрунту, квіткові культури, а також газонні і лікарські трави.

21 березня. 2-й місячний день. Зростаючий Місяць у знаку Овен. Дуже добре в дні Овна сіяти і садити все, що повинно швидко рости і призначене для швидкого вживання. Добре в дні Овна садити фруктові рослини, сіяти зернові.

22 березня. 3-й місячний день. Зростаючий Місяць у знаку Тілець. У цей час все росте повільно. Добре боротися зі шкідниками, що живуть у землі. Можна удобрювати квіти перегноєм з коренів. Несприятливих робіт в місячні дні Тільця немає, але все зростає повільніше, ніж зазвичай.

23 березня. 4-й місячний день. Зростаючий Місяць у знаку Тілець. У цей час все росте повільно. Добре боротися зі шкідниками, що живуть у землі. Можна удобрювати квіти перегноєм з коренів. Несприятливих робіт в місячні дні Тільця немає, але все зростає повільніше, ніж зазвичай.

24 березня. 5-й місячний день. Зростаючий Місяць у знаку Близнюки. Дуже корисно в дні Близнюків сіяти, садити і розсаджувати все, що в’ється. Добре сіяти і садити квіти, боротися з усіма шкідниками.

25 березня. 6-й місячний день. Зростаючий Місяць у знаку Близнюки. Дуже корисно в дні Близнюків сіяти, садити і розсаджувати все, що в’ється. Добре сіяти і садити квіти, боротися з усіма шкідниками.

26 березня. 7-й місячний день. Зростаючий Місяць у знаку Рак. Добре в дні Рака викошувати газони, поливати кімнатні та балконні рослини. Погано в дні Рака садити чи сіяти рослини, які повинні стати високими. Особливо несприятливі всі роботи з рослинами під час повного місяця в Раку!

27 березня. 8-й місячний день. Зростаючий Місяць у знаку Рака. Добре в дні Рака викошувати газони, поливати кімнатні та балконні рослини. Погано в дні Рака садити чи сіяти рослини, які повинні стати високими. Особливо несприятливі всі роботи з рослинами під час повного місяця в Раку!

28 березня. 9-й місячний день. Місяць у Раку. Друга чверть місячного циклу. У цей час потрібно здійснювати активні дії по запланованим в першу чверть місяця варіантам. Енергетичний запас сил знаходиться на піку активності, тому можливості для реалізацій збільшуються в багато разів і все досягається легко.

29 березня. 10-й місячний день. Місяць у знаку Лева. Лев — це найбільш вогненний, висушуючий знак Зодіаку. Дуже добре в дні Лева обрізати дерева і чагарники.

30 березня. 11-й місячний день.Луна в знаку Лева. Лев — це найбільш вогненний, висушуючий знак Зодіаку. Дуже добре в дні Лева обрізати дерева і чагарники.

31 березня. 12-й місячний день. Місяць у знаку Діва. Цей знак особливо сприятливий для всіх робіт на землі, в саду. На спадаючому Місяці добре удобрювати ґрунт.

Сприятливі дні в березні 2015 року:

Зі 1 по 5 березня 2015 року — зростаючий Місяць;
З 23 по 28 березня 2015 року — зростаючий Місяць;

У дні нового зростаючого Місяця настає хороший час для початку нових справ. Можна будувати плани на майбутнє і приймати важливі рішення. Цей час сприятливий для того, щоб починати процедури для скидання ваги, дієти, а також починати боротися зі шкідливими звичками.

Несприятливі дні у березні 2015 року:

  • 1 березня 2015 — Друга чверть;
  • 5 березня 2015 — Повний місяць;
  • 12 березня 2015 — Остання чверть;
  • 20 березня 2015 — Молодик

Фази Місяця на лютий 2015

  • Друга чверть по 4 березня
  • Повний місяць 5 березня 2015
  • Третя чверть по 12 березня 2015
  • Четверта чверть по 19 березня 2015
  • Молодик 20 березня
  • Перша чверть по 31 березня 2015

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут