додому Дієти і харчування

Дієтолог порадила діабетикам середземноморську дієту

405

Кандидат медичних наук і дієтолог Оксана Міхальова рекомендувала середземноморську дієту людям, що страждають на цукровий діабет.

“При цукровому діабеті другого типу рекомендується середземноморська дієта. Вона обмежує вживання рафінованих вуглеводів і насичених жирів і включає в себе складні вуглеводи, білки і поліненасичені жири», – наводить Life.ru слова Міхалєвої.

При цій хворобі заборонені цукор, мед, солодощі, випічка, сиропи, солодкі газовані і негазовані напої, кондитерські вироби, жирне м’ясо, а також всі продукти м’ясної гастрономії. Під обмеження підпадають солодкі фрукти (виноград, фініки, банани), а також фруктові соки, алкоголь, вершкове масло і сир.

Дозволено їсти овочі, фрукти в помірній кількості, нежирне м’ясо, рибу, цільнозернові крупи, нежирні молочні продукти, хліб з цільнозерновий борошна або з висівками, але не більше чотирьох шматочків в день, макарони з твердих сортів пшениці, бобові, горіхи (не більше 30-40 г в день), яйця (чотири-шість штук в тиждень), а також несолодкі чаї, кава і какао.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

Додати коментар