додому Поради

Дешева спеція врятує від болю в спині

Напруга в спині виникає у більшості людей, неважливо стоячи у вас робота або постійно сидите перед комп’ютером. Якщо ви відчуваєте сильний біль у спині, який заважає повсякденній діяльності, вам слід звернутися до терапевта або фізіотерапевта.

Image by Steve Buissinne from Pixabay

Однак, якщо ви часто відчуваєте скутість або напругу у верхній або нижній частині спини, допомогти може зміна способу життя. Такі дії, як розтяжка можуть полегшити дискомфорт, в той час як деякі продукти зменшують біль у спині. Наприклад, дешева спеція.

Йдеться про куркуму. Її часто використовують для надання насиченого гострого смаку супам. Вона також дає гарний яскравий колір. Ця спеція століттями використовувалася у традиційній медицині в Китаї та Індії.

Куркума сповнена антиоксидантів, протизапальних компонентів та відома своїми антибактеріальними властивостями. Все це завдяки куркуміну. Ця спеція може зменшити запалення у м’язах спини та знизити болючість. Спробуйте додати більше куркуми до свого раціону або приймати добавки з куркумою, щоб зменшити біль у спині.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут