додому Дієти і харчування

Цей чай допоможе позбутися від жиру на животі

65

Існує кілька видів жиру. Це підшкірний і вісцеральний. Останній різновид знаходиться глибоко в області живота, тому з боку такий жир не видно. Позбутися від нього важко, але можливо: допоможе вам в цьому чай.

Якщо в організмі накопичується занадто багато вісцерального жиру, то це може привести до небезпечних для здоров’я наслідків. Наприклад, до раку, цукрового діабету другого типу, захворювань серця.

Також відомо, що дієта – це один з факторів, що впливають на кількість вісцерального жиру. Згідно з результатами одного наукового дослідження, вживання зеленого чаю, збагаченого катехіном, може допомогти позбутися від вісцерального жиру. Висновки, зроблені в ході цього дослідження, були опубліковані в Journal of Functional Foods.

Катехін являє собою речовину, яка природним чином міститься в листі чаю. Відрізняється це з’єднання антиоксидантним ефектом.

Науково доведено, що найбільше катехіну входить до складу білого і зеленого чаю.

В ході дослідження вчені провели експеримент, в якому брали участь 104 жителя Китаю. Вік добровольців становив від 20 до 65 років. Частина учасників вживала протягом 12 тижнів контрольний напій, частина – напій з кофеїном і катехіном.

У підсумку виявилося, що ті, хто вживав напої з катехіном і кофеїном, змогли значно зменшити кількість вісцерального жиру, а також загальну вагу.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

Джерело

попередня статтяЗахоплення соєвим соусом може викликати кому
наступна статтяNature: вчені виявили генетичні збіги деяких психічних захворювань

Додати коментар