додому Дім і затишок

Це кімнатна рослина може нашкодити, якщо ви – алергік

259

Пуансеттія – дійсно дуже красива рослина. Але для людей, які страждають алергією, воно може бути небезпечно.

Пуансеттия стає особливо популярною в зимовий час. Все завдяки її незвичайному зовнішньому вигляду. Проте важливо знати, що це кімнатна рослина може нашкодити здоров’ю деяких людей.

Так, при попаданні в організм пуансеттии і при контакті людини з соком цієї рослини у нього можуть виникнути неприємні наслідки. Наприклад, сік пуансеттии здатний викликати роздратування очей і шкіри. Крім того, це може сприяти появі алергічної реакції, особливо у людей, які страждають алергією на латекс.

Вся справа в тому, що латекс і пуансеттия мають кілька однакових білків. Серед симптомів алергії на сік рослини виділяють набряк, свербіж, подразнення, почервоніння очей. Тому тим, у кого алергія на каучук або латекс, краще триматися подалі від пуансеттії.

Фахівці з клініки Майо додають, що схильні до алергії на пуансеттию і ті, у кого є алергія на каштани, банани, авокадо, ківі, маракуйю.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

Джерело

Додати коментар