додому Дієти і харчування

Час ранкового прийому їжі: Розблокування швидшого спалювання жиру

25

Експерти в галузі охорони здоров’я визначили оптимальний час для сніданку, який може значно прискорити спалювання абдомінального жиру. Дотримання цього конкретного графіка прийому їжі може призвести до швидших результатів у схудненні.

Image by congerdesign from Pixabay

Згідно з медичними рекомендаціями, узгодження часу прийому їжі з циркадними ритмами організму – як правило, прокидання о 6 ранку і засинання о 10 вечора – максимізує ефективність метаболізму.

Рекомендується снідати протягом години після пробудження, в ідеалі близько 7 ранку, щоб запустити метаболізм на початку дня. І навпаки, вечеряти слід за дві-три години до сну, щоб їжа добре перетравилася до того, як метаболізм сповільниться вночі.

Такий графік харчування не тільки прискорює метаболізм, але й допомагає регулювати гормони, що відповідають за відчуття голоду протягом дня, сприяючи зменшенню жиру на животі. Крім того, включення в раціон харчування цільнозернових, а не очищених зерен може покращити реакцію на інсулін, прискорити метаболізм, зменшити апетит і збільшити спалювання калорій під час травлення.

Додати коментар