додому Фітнес і спорт

Бодіфлекс для обличчя — омолодження і стрункість за 15 хвилин в день

Займатися бодіфлекс в домашніх умовах може кожна людина, і кожен отримає від нього величезну користь. Глибоке дихання, насичує кров киснем, активує десятки процесів в організмі, починаючи від перетворення жиру в енергію і закінчуючи омолодженням шкіри і клітин.бодіфлекс для обличчя Дана дія доведено як експериментально, на практиці, так і наукою — десятки вчених давно підтвердили, що саме кисень є природним каталізатором жиру. Він же, перетворюючись в енергію, якої в тілі після гімнастики спостерігаються надлишки, направляється на відновлення клітин, судин, тканин.

Правильне дихання

Бодіфлекс починається з правильного дихання. Рекомендуємо вам освоїти його, перш ніж приступати до гімнастики, оскільки саме дихальна техніка є запорукою її ефективності. Бажано пару днів тренуватися тільки в цьому, а коли ви відчуєте, що виконуєте все автоматично, приступайте до вправ.

Бодіфлекс — як правильно дихати

 • Встаньте рівно, ноги трохи розставте, щоб вам було зручно тримати рівновагу.
 • Зігніть ноги в колінах, руки розташуйте трохи вище колінних суглобів.
 • Повільно видихніть через рот. Робіть це плавно, намагаючись витягти з легких все повітря, який там є. Коли вам здасться, що в легенях вже порожньо, все одно видихайте, можете навіть злегка зігнутися, щоб собі допомогти.
 • Різко вдихніть через ніс. У вас це вийде просто, адже тільки що ви вичавили з себе всі залишки кисню. Вдих вийде галасливий, на перших парах навіть кілька болючий. Вдихайте глибоко, як тільки можете.
 • Різко видихніть ротом. На відміну від першого видиху цей відбувається швидко, зі звуком. Для зручності нахиліть голову злегка вперед.
 • Коли повітря закінчився, втягніть в себе живіт. Спочатку це буде складно, так як ваші м’язи вкрай слабкі. Саме в такій позі — на виході і зі втягнутим животом потрібно виконувати всі вправи дихальної гімнастики бодіфлекс. Вдихати можна! Зберігати всередині вакуум потрібно мінімум на 8 рахунків.

Займаючись бодіфлекс, техніку дихання слід знати досконально. З боку, до речі, це виглядає злегка комічно, і якщо хтось із рідних поруч, над вами обов’язково почнуть сміятися. Тому тренуйтеся по можливості наодинці з собою або хоча б в окремій кімнаті.

Вправи для обличчя

Вправа бодіфлекс «Лев» для обличчя включає всього 2 вправи, що дозволяють коригувати форму, зовнішній вигляд обличчя та шиї.

 1. «Лев» — задіє відразу 40 м’язів обличчя. Виконайте дихальну техніку. Зберіть губи в гурток, напружте їх, висуньте мову до межі. Очі широко розкрийте і підніміть їх вгору, немов хочете побачити свій лоб. Ви повинні відчувати напругу всіх м’язів обличчя — від чола до підборіддя. Порахуйте до 8 і розслабте обличчя, вдихніть. Повторіть 5 разів.
 2. «Потворна гримаса» — працює над м’язами шиї, прибирає друге підборіддя. Виконайте дихальну техніку. Випнете нижню щелепу вперед, витягніть губи, немов хочете когось поцілувати. Тепер потягніться губами до стелі, руки випрямити і злегка відкиньте назад.

Натяжка в області шиї буде неймовірною, а на наступний день вам буде здаватися, що вас били по шиї чимось важким. Це нормально, так як ніколи раніше ці м’язи не були задіяні в тренуваннях.

Включіть в комплекс бодіфлекс вправи для обличчя та шиї, щоб відсунути далеко назад ознаки старіння. А інші вправи допоможуть вашому тілу знайти бажану стрункість!

Дізнайтесь більше:

Найпопулярніші питання про бодіфлекс

 1. Раптом у мене не вийде … Це неможливо. Бодіфлекс для обличчя і тіла вийде, якщо ви будете займатися щодня. Вже через пару днів ви відчуєте, що саме робите неправильно і самі скоректуєте дихальну техніку і розтяжку.
 2. Як швидко я почну худнути? Перші результати будуть помітні вже до кінця тижня занять. Через місяць ви не впізнаєте себе в дзеркалі і зможете змінити гардероб мінімум на розмір менше.
 3. Чому я не худну? Найбільш явні результати проявляються у тих, у кого багато зайвого жиру. Тому люди з пишними формами починають їх втрачати стрімко. Якщо ви хочете схуднути від розміру М до S, можливо, перші результати з’являться до кінця другого тижня. Але вони в будь-якому випадку будуть!
 4. Чому потрібно займатися лише 15 хвилин? Може можна більше, щоб був результат? Бодіфлекс тим і хороший, що займає мінімум часу. Навіть 15 хвилин в день принесуть приголомшливий результат. Збільшувати кількість вправ (а їх потрібно робити всього по 3 рази) не потрібно. Але якщо дуже хочеться швидше схуднути, в перший тиждень можна виконувати комплекс двічі на день, наприклад, вранці і ввечері.
 5. Як довго потрібно займатися? Ми радимо зробити бодіфлекс — вправи для обличчя і тіла способом життя. Це нескладно, коли ви відчуєте всі його принади. І крім стрункої фігури отримаєте бадьорість, міцний імунітет, свіжу шкіру.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут