додому Дім і затишок

Як почистити замшу в домашніх умовах (відео)

870
0
Соціальні

Замша - всіма нами любимий вид шкіри, що відрізняється бархатистістю і м'якістю. Найчастіше із замші виробляють взуття, рукавички, верхній чоловічий та жіночий одяг.

У порівнянні з звичайно шкірою, замша має ряд переваг, так само як і недоліків, один з яких - занадто швидко забруднюється. Але як і будь-який інший матеріал, замша підлягає чищенню.

Пред тим як приступити до чищення замші, потрібно упевниться в натуральності. Адже вона буває штучна, як і звичайна шкіра, так і натуральна. Штучна, в свою чергу, не терпить води. Її не можна не те що б випрати, але навіть полоскати, в той час як натуральну можна акуратно сполоснути.

Основні способи чищення замші - сухе і вологе. При цьому потрібно розуміти, що волога чистка не означає прання. Адже прати замшу - будь-яку, категорично заборонено.

dim_zatyshok_zamsha

Як очистити світлу замшу - сухий спосіб

- Насамперед звичайно ж варто випробувати спеціальний ластик для замші, який без намаги впорається з незначними забрудненнями. При відсутності спеціального, можна спробувати скористатися звичайним - шкільним.

- Для особливо делікатних виробів, можна застосувати наступний спосіб: візьміть м'яку щітку і злегка змочіть її піною миючого засобу. Чищення обов'язково проводиться уздовж ворсу, при цьому залишки піни прибираються сухою тканиною. Після чищення, замшу необхідно розправити і просушити.

- А от у боротьбі з жирними плямами може допомогти, звичайний крохмаль. Потрібно всього лише посипати ним виріб і залишити приблизно на півгодини. Після закінчення цього часу крохмаль потрібно видалити ворсистою щіткою. Іноді це не допомагає - в такому випадку крохмаль змішують з розчином нашатирного спирту і знову наносять на забруднення, в цей раз залишивши до повного висихання. Пізніше місце забруднення акуратно чиститься щіткою.

Як почистити замшу від бруду - вологий спосіб

- При незначному забрудненні доцільно скористатися рідкими або аерозолевими засобами для догляду та очищенню. Вони продаються в супермаркетах у великій різноманітності.

- При більш серйозному забрудненні, можна скористатися розчином, що складається з 100 мл знежиреного молока і 10%-го розчину нашатирного спирту. Цією сумішшю змочується чиста тканина, якою протирається місце забруднення. По закінченні чищення виріб необхідно протерти змоченим в чистій воді тампоном.

- Як варіант, забруднену ділянку можна протерти слабким розчином мийного засобу для делікатного очищення. Після чого річ необхідно прополоскати в холодній воді і обережно витерти.

Нагадаємо, що дані методи дієві лише при незначних забрудненнях, в складніших випадках, слід скористатися послугами професіоналів.

Відео по темі " Як очистити замшу":

311 перегл.

Написати відповідь