додому Дієти і харчування

Позбавлення зайвої ваги: помилки, яких варто уникати

Для того щоб позбавлення від зайвої ваги не стало нав’язливою ідеєю і ваші зусилля були компенсовані, дотримуйтесь порад і рекомендацій фахівців з питань харчування.

20-10-15-foto-700x513-1

Вам хочеться позбутися зайвої ваги, яким ви насправді не страждаєте. Не дозволяйте картинці в глянцевому журналі, на якій зображена ідеальна дівчина з 32 розміром одягу, маніпулювати вами. Якщо у вас стабільна вага, а ваше тіло гармонійно складено, не варто морити себе голодом, щоб позбутися кількох зайвих кілограмів. До того ж ви засмучуєте налагоджену роботу організму. Єдине рішення побороти ці кілограми — більше рухатися.

Експрес-дієти

Позбавитися від зайвої ваги і також швидко набрати її можна тільки при дотриманні експрес-дієти без фази стабілізації. Такого роду дієти найчастіше виводять організм з рівноваги. Ви швидко втрачаєте вагу, але і також швидко набираєте її. Відмовтеся від експрес-дієт, перестаньте постійно що-небудь жувати між прийомами їжі і займіться спортом.

Постійна дієта

Після відновлення харчового балансу вага тіла стабілізується, тому немає потреби постійно дотримуватися дієти і морити себе голодом. Ризик постійної дієти полягає в порушенні процесу метаболізму, отже, ви даремно витратили свої зусилля на першу дієту і фазу стабілізації.

Сувора дієта

Ні цукру, ні солі, ні жирів, ні крохмалів. Сувора дієта дозволяє позбутися зайвого жиру, але також і сприяє швидкому набору втраченої ваги. Постарайтеся наблизити раціон харчування до більш звичного для вас: різноманітне харчування, що включає всі улюблені вами продукти в розумних межах.

Правильний підхід до дієт

Ні в якому разі не варто копіювати дієту вашої сусідки, подруги або вашого чоловіка навіть якщо це досить практично дотримуватися дієти разом. Тільки не забувайте, що у чоловіків процес метаболізму набагато вищий, ніж у жінок. Для підтримки роботи організму на належному рівні у чоловіків спалюється більше калорій, тому вони худнуть набагато швидше. Тому необхідно ставити перед собою розумну мету, і не потрібно порівнювати себе з ким би то не було.

Щоб знизити і стабілізувати свою вагу, не варто дотримуватися дієти, яка дуже відрізняється від вашого звичного раціону. З часом ви знову повернетеся до колишніх звичок.

Здорове і збалансоване харчування підходить всій родині. Щоб позбавитися від зайвої ваги зовсім необов’язково обмежуватися легкими стравами і жити в нестатку. Їжте менше, за столом з родиною відмовтеся від хліба, не погоджуйтеся на добавку, а на десерт достатньо буде йогурту і одного фрукта.

Велика кількість води ніколи не допоможе вам схуднути, до того ж якщо ви страждаєте набряклістю і схильні до повноти. Воду, як і інші продукти харчування, слід вживати в певній кількості і не більше.

Утримання від їжі — це спосіб вивести токсини з організму, але ніяк не схуднути. Не варто чергувати драконівську дієту і надмірним харчуванням. Спочатку обмежуєте себе в їжі, потім не витримує і знову починаєте їсти все, що подобається, а це стрес для організму. Чим більше ви голодуєте, тим більше організм накопичує силу для наступного утримання від їжі. Таким чином, ви ризикуєте поправитися.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут