додому Дієти і харчування

Позбавлення зайвої ваги: помилки, яких варто уникати

669
0
Соціальні

Для того щоб позбавлення від зайвої ваги не стало нав’язливою ідеєю і ваші зусилля були компенсовані, дотримуйтесь порад і рекомендацій фахівців з питань харчування.

20-10-15-foto-700x513-1

Вам хочеться позбутися зайвої ваги, яким ви насправді не страждаєте. Не дозволяйте картинці в глянцевому журналі, на якій зображена ідеальна дівчина з 32 розміром одягу, маніпулювати вами. Якщо у вас стабільна вага, а ваше тіло гармонійно складено, не варто морити себе голодом, щоб позбутися кількох зайвих кілограмів. До того ж ви засмучуєте налагоджену роботу організму. Єдине рішення побороти ці кілограми — більше рухатися.

Експрес-дієти

Позбавитися від зайвої ваги і також швидко набрати її можна тільки при дотриманні експрес-дієти без фази стабілізації. Такого роду дієти найчастіше виводять організм з рівноваги. Ви швидко втрачаєте вагу, але і також швидко набираєте її. Відмовтеся від експрес-дієт, перестаньте постійно що-небудь жувати між прийомами їжі і займіться спортом.

Постійна дієта

Після відновлення харчового балансу вага тіла стабілізується, тому немає потреби постійно дотримуватися дієти і морити себе голодом. Ризик постійної дієти полягає в порушенні процесу метаболізму, отже, ви даремно витратили свої зусилля на першу дієту і фазу стабілізації.

Сувора дієта

Ні цукру, ні солі, ні жирів, ні крохмалів. Сувора дієта дозволяє позбутися зайвого жиру, але також і сприяє швидкому набору втраченої ваги. Постарайтеся наблизити раціон харчування до більш звичного для вас: різноманітне харчування, що включає всі улюблені вами продукти в розумних межах.

Правильний підхід до дієт

Ні в якому разі не варто копіювати дієту вашої сусідки, подруги або вашого чоловіка навіть якщо це досить практично дотримуватися дієти разом. Тільки не забувайте, що у чоловіків процес метаболізму набагато вищий, ніж у жінок. Для підтримки роботи організму на належному рівні у чоловіків спалюється більше калорій, тому вони худнуть набагато швидше. Тому необхідно ставити перед собою розумну мету, і не потрібно порівнювати себе з ким би то не було.

Щоб знизити і стабілізувати свою вагу, не варто дотримуватися дієти, яка дуже відрізняється від вашого звичного раціону. З часом ви знову повернетеся до колишніх звичок.

Здорове і збалансоване харчування підходить всій родині. Щоб позбавитися від зайвої ваги зовсім необов’язково обмежуватися легкими стравами і жити в нестатку. Їжте менше, за столом з родиною відмовтеся від хліба, не погоджуйтеся на добавку, а на десерт достатньо буде йогурту і одного фрукта.

Велика кількість води ніколи не допоможе вам схуднути, до того ж якщо ви страждаєте набряклістю і схильні до повноти. Воду, як і інші продукти харчування, слід вживати в певній кількості і не більше.

Утримання від їжі — це спосіб вивести токсини з організму, але ніяк не схуднути. Не варто чергувати драконівську дієту і надмірним харчуванням. Спочатку обмежуєте себе в їжі, потім не витримує і знову починаєте їсти все, що подобається, а це стрес для організму. Чим більше ви голодуєте, тим більше організм накопичує силу для наступного утримання від їжі. Таким чином, ви ризикуєте поправитися.

 

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Написати відповідь

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут