додому Поради

Зв’язок погоди та поганого самопочуття

35

Восени, коли температура падає, ллють дощі, здіймається вітер, все частіше виникають застуди. Здається, що причина нездужання у зміні погоди. Чи так це насправді, чому зростає кількість випадків захворювань, як їх запобігти.

Лікарі вважають, що важливо знати різницю. Зниження температури довкілля не викликає хвороб. До них належать такі зміни погодних умов:

  • Сухе повітря на вулиці та в приміщеннях. У зимовий час він зневоднює слизові оболонки. На них з’являються тріщини, за які чіпляються віруси та проникають в організм.
  • Холод. Низькі температури послаблюють імунну систему. Вона стає сприйнятливішою до інфекцій.
  • Збільшення кількості контактів. У зимовий час люди багато часу проводять у приміщеннях. Вони перебуває більше мікробів, мають комфортні умови для розмноження. Віруси швидше розповсюджуються між людьми. Зима – час грипу, збудники якого не виживають у теплі місяці. З погодними умовами пов’язана серйозна проблема – сезонна алергія. Один з її провокаторів – рослина амброзія, що генерує пилок прохолодною восени. Носіть маски. Їх використання в період пандемії коронавірусу знизило кількість випадків та тяжких нападів алергії.
  • Зберігайте тепло. Тіло втрачає його з відкритих ділянок. Закривайте голову, вуха, руки, по-можливості обличчя. Це важливо при активних заняттях на вулиці.
  • Підтримуйте рівень гідратації. Пийте воду в сухому приміщенні, навіть якщо не відчуваєте спраги.
  • Зберігайте баланс живлення. Не забувайте про свіжі овочі та фрукти. Вони містять мікроелементи, вітаміни, необхідні для здоров’я.
  • Висипайтеся.
  • Під час хвороби залишайтеся вдома.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

попередня статтяПрофессиональная косметика для волос
наступна статтяНорми артеріального тиску за віком

Додати коментар