додому Фітнес і спорт

Зарядка перед телевізором: фізичні вправи «для ледачих»

1275

У вихідні дні ми проводимо досить багато часу біля телевізора або ж просто сидячи в кріслі з книжкою або журналом. Або ж влаштовуємося надовго перед комп’ютером. Зрозуміло, що відсутність руху для організму не йде на користь, але ж відпочити і полінуватися так приємно.

Щоб дати своїм м’язам навантаження і при цьому не жертвувати приємною звичкою, займіться зарядкою прямо перед телевізором. Виконайте невеликий комплекс вправ прямо в кріслі – і фігурі, і вашому здоров’ю це піде тільки на користь.

foto_poradnica_26.10.2014-05

Комплекс фізичних вправ для «зарядки перед телевізором»

1. Пересуньтеся на край крісла, випряміть ноги і поставте їх на підлогу. Зіпріться прямими руками об підлокітники, прогніться, закинувши голову і глянувши на стелю, зробіть глибокий вдих, потім поверніться у вихідне положення і зробіть видих.

2. Вихідне положення: сидячи на краю крісла, лопатки притисніть до спинки, а зігнутими руками тримайтеся за її верх. Випряміть ноги і поставте їх на підлогу. Потім підніміть прямі ноги вгору якомога вище, зробіть вдих, повільно опустіть ноги у вихідне положення і зробіть видих.

3. Пересуньтеся на край крісла, упріться руками в сидіння, випряміть ноги, поставивши їх п’ятками на підлогу.

Згинаючи руки, повільно опустіться і сядьте на підлогу, ноги при цьому не згинайте в колінах. Потім, розгинаючи руки, поверніться у вихідне положення.

4. Сядьте на край крісла, випряміть ноги, поставивши ступні на підлогу. Підніміть руки в сторони, зробіть вдих, потім нахиліться, не згинаючи ноги в колінах, і постарайтеся дістати руками пальці ніг – зробіть видих.

5. Пересуньтеся на край крісла, долоні упріть в сидіння пальці дивляться назад. Випряміть ноги і поставте їх на підлогу. Потім зігніть ноги в колінах і, подаючи тулуб вперед, постарайтеся сісти на п’яти. Зробіть видих. Потім, випрямляючи ноги, поверніться у вихідне положення і зробіть вдих.

6. Зіпріться прямими руками об підлокітники крісла, потім зігніть руки, відтягніть носки і, поставивши ноги на сидіння, сядьте на п’яти. Притисніться лопатками до спинки і зробіть вдих. Потім, згинаючи руки, сядьте на сидіння і опустіть ноги на підлогу і зробіть видих.

Кожну вправу повторюйте 5-6 разів.

попередня статтяМодний колір та фарбування волосся в 2014 році
наступна статтяЯк виростити гіацинти до Різдва в домашніх умовах