додому Мода і стиль

Модний колір та фарбування волосся в 2014 році

Все частіше мода у фарбуванні волосся повертає нас до природності! І цей рік — не виняток. У 2014 році наймодніші відтінки у фарбуванні — максимально наближені до натуральних.

У століття високих технологій навіть наймодніші відтінки волосся виглядають досить просто і нудно, тому головний тренд цього року — складне фарбування.

Суть сучасного фарбування волосся проста: базовий, основний колір підбирається якомога ближче до природного, а от другий колір обов’язково повинен бути контрастуючим.

foto_poradnica_26.10.2014_resized

Фарбування волосся Омбр

Спосіб фарбування Омбр (його ще називають Деграде, розтяжка кольору), тобто плавний перехід відтінку від темного світлого надовго укорінився в моді, адже це виглядає максимально природно і стильно. Деграде застосовують також при меліровані і брондируванні, щоб відросле коріння тривалий час були непомітні і виглядали акуратно.

Модне фарбування — 3d

Об’ємне фарбування — нова складна технологія в перукарському мистецтві, яке набирає все більшої популярності серед зірок і гламурних модниць. При фарбуванні 3d волосся виглядає дорого, доглянуто, природно. Майстер підбирає 3 відтінку, які вигідно поєднуються між собою і забарвлює не всю масу волосся, а вибіркові пасма. Цей спосіб фарбування дозволяє підкоригувати невдалий колір волосся, робить тонке волосся більш об’ємними.

Двохколірне фарбування — 2014

Двохколірне фарбування набирає все більшої популярності, і тепер технології фарбування стають все цікавішими. Модниці все частіше наважуються випробувати на собі техніку фарбування Шатушь — це різновид мелірування, яка дозволяє створити гарний контраст з двох відтінків.

Якщо раніше перехід від одного кольору до іншого виконувався плавно, відтінок нижньої маси волосся як би перетікав у відтінок верхньої (цей метод стрижки і забарвлення називається деграде), то тепер акцент зроблено саме на контрасті і різкому переході. Причому, відтінок, що надає яскравості, може бути яким завгодно. Це можуть бути навіть неонові і кислотні кольори.

Не менш популярним залишається фарбування кінчиків волосся. При спокійній загальній гамі, кінчики можуть бути фіолетовими, рожевими і навіть яскраво-зеленими.

foto_poradnica_26.10.2014-01_resized

Модний колір волосся — 2014: колорування

А колорування тепер більш складне. Це поздовжнє і поперечне колорування, з плавними і контрастними переходами, зональне колорування. Основний нюанс цієї техніки — пасма стали більш широкими, використання кольору більш сміливим як по поєднанню відтінків, так і за повною їх протилежності. Наприклад, колорування чубчика з ефектом «мазка пензля художника» виглядає дуже ефектно, навіть якщо цей «мазок» виконаний абсолютно в неприродному або навіть агресивному кольорі.

Модний колір волосся — 2014: провідні гами

Звичайно, і однотонне фарбування не здає своїх позицій. Це основний напрямок у зміні кольору волосся, революції в якому трапляються досить рідко. Три провідних гами — чорна, коричнева (каштан) і блонд, — тільки трохи змінюють спрямованість кольору. Наприклад, цього року, чорний колір має синяво-чорний або чорнильно-фіолетово-чорний відтінок. А ось каштановий навпаки, стає спокійніше. Яскраво руді відтінки, популярні в минулому році, поступаються місцем рівним, холодним відтінкам каштанового.

Насиченість і соковитість шоколадного і кольору паленої карамелі залишається в моді, але колір обов’язково повинен бути глибоким і не тьмяним.

Модний колір волосся — 2014: блиск і натуральність

Взагалі, якщо говорити про модні тенденції у фарбуванні волосся, то головне — це, безумовно, блиск . Волосся будь-якого відтінку, будь-якої техніки фарбування повинні просто виблискувати. Блондинкам стежити за станом свого кольору доведеться більш ретельно. Відтінок «блонд» стає цікавішим, з одного боку, в ньому тепер обов’язково повинні бути присутніми підфарбовані, затемнені пасма, а з іншого — це ультра-білий колір.

Мелірування — 2014

Що стосується технік фарбування, найбільш модних у цьому році, то радикальних змін у цьому напрямі не відбулося. Як і раніше, актуально колорування і мелірування , просто різновидів цих технік стає з кожним роком все більше. Найпопулярнішими у 2014 році стають мелірування з ефектом «вигорання на сонці», класичне двокольорове мелірування, мелірування окремих пасмів, мелірування «сіль і перець» (з використанням попелястих відтінків, близьких до відтінків сивого волосся).

Модний колір волосся — 2014: креатив

Ну і найбільш креативним, як і раніше, залишається техніка «кольору папуги». З’явившись в 2011 році і завоював визнання багатьох ультра-модниць, таке фарбування не залишиться непоміченим. Переливання всіх кольорів веселки від коренів до кінчиків радує око і не дозволяє сумувати. Виконати таке фарбування можна швидко змиваючими фарбами, вибравши саме ті відтінки, які необхідні в кожному конкретному випадку.