додому Гороскоп

Загальний гороскоп на 2015 рік

2207

Цей рік стане завершальним для періоду політичних і соціальних труднощів. Напруга в суспільстві ще буде відчуватися, але з кожним місяцем вона буде пом’якшуватися, поки не зникне зовсім.

У період напруги віру людей у ??краще будуть підтримувати великі і барвисті проекти, глобальні заходи, добре організовані масові свята. У житті окремої людини боротьба з об’єктивними труднощами через кризу в економіці чи політиці буде перемежовуватися великими успіхами. Тому настрій у всіх, незважаючи на труднощі, буде бадьорий.

Почне рости порядок у політичній та соціальній системах. З’являться адекватні закони і правила. Політичне життя перестане бути хаотичним, з’явиться чітка структура, ієрархія, суворі правила гри. Це час стабілізації та контролю над процесами в суспільстві. Незважаючи на труднощі в міжнародній політиці та міжнародній економіці, з’явиться життєздатний план дій. Суспільство перестане нагадувати корабель, що трясе бурею і мчить без керма по волі хвиль. Почне розвиватися система народного господарювання. Прогрес торкнеться сфери ЖКГ, послуг та медицини. У житті окремої людини стане більше визначеності, а головне – більше справ, в яких будуть потрібні його ініціатива і труд. Багато людей знайдуть своє місце в суспільстві.

Зміст статті:

Загальний гороскоп на 2015 рік

Найбільш непростим місяцем буде березень. Везінням і успіхами порадують червня, початок липня і жовтень.

Овен. Загальний гороскоп на 2015 рік

01-12-14-foto-cikavosti50x50-12Овни будуть одержимі ідеєю змінити себе і своє місце в світі. Для цього вони будуть інакше поводитися, пробувати нові справи, міняти зовнішній вигляд. Овни розвинуть нові таланти, позбудуться від непотрібних, які давили обмежень, знайдуть свободу. У поганому варіанті Овен буде шокувати оточуючих екстравагантністю і робити дивні вчинки, які нікому не принесуть користі. У лютому та березні Овни найсильніше відчують в собі бунтарські схильності. У ці місяці дуже важливо не провокувати конфлікти, але й не уникати боротьби, якщо проблема з’явилася не з вини Овна. У квітні труднощі забудуться, Овни знайдуть віру в себе. Червень порадує творчими ідеями, везінням в любові і гарним відпочинком. Далі, до листопада, Овни будуть в основному зайняті особистими, а не соціально значущими справами: сім’єю, роботою, заробітком, хобі, вихованням дітей тощо. А в листопаді Овнів почнуть помічати. Листопад і грудень – час взаємодії з людьми і соціально значущих подій (співробітництво, робота з публікою, шлюб, ділові зв’язки з іншими людьми).

Тілець. Загальний гороскоп на 2015 рік

01-12-14-foto-cikavosti50x50-11Тільцям до серпня буде везти в сімейних справах. Вони вдало поліпшать житлові умови, вирішать питання нерухомості, виросте їхня сім’я, в будинку стане більше багатства. До червня будуть труднощі і випробування в якомусь життєво важливому питанні. Для більшості Тільців він буде пов’язаний з кредитами, боргами, іпотекою. Деяким доведеться зіткнутися з небезпекою і боротися з нею не напором, а терпінням і витримкою. Ця тема повернеться у вересні. Влітку Тельцям потрібно повністю зосередитися на домашніх справах і на членах сім’ї, відмовитися від спілкування з широкою публікою і від активного соціального життя. Можливі сімейні конфлікти, але вони швидко вирішаться. З серпня починається час удач в любові і в творчості. У Тільців з’являться нові хобі. Самотні люди з головою поринуть у любовні пристрасті. Збільшується шанс появи дитини в сім’ї, але жінкам-Тільцям потрібно обов’язково пройти обстеження у лікарів в період вагітності.

Близнюки. Загальний гороскоп на 2015 рік

01-12-14-foto-cikavosti50x50-10У Близнюків до серпня буде рости коло знайомих. Серед сусідів, приятелів і рідні з’являться впливові люди. Близнюки будуть багато спілкуватися, для деяких спілкування стане основним хобі або навіть роботою: наприклад, багато хто захоче спробувати себе у викладанні або журналістиці. Близнюки будуть багато вчитися, як правило, одночасно відвідуючи кілька навчальних закладів або курсів. Приємна новина для автолюбителів: Ви купите розкішну машину. З серпня і до кінця року Близнюкам буде везти у вирішенні житлових і домашніх питань. Багато поліпшать свої житлові умови, куплять житло, у них виросте сім’я. Однак не можна забувати і про труднощі. До літа і з вересня до кінця року Близнюкам доведеться розраховувати тільки на себе. У них не буде складатися з діловим партнерством, будуть зриватися угоди, а в шлюбі партнер оточить себе стіною байдужості. Влітку доведеться багато працювати. Про себе нагадають хронічні або давні хвороби, і найчастіше це буде через те, що Близнюки будуть приділяти занадто мало уваги здоров’ю.

Рак. Загальний гороскоп на 2015 рік

01-12-14-foto-cikavosti50x50-9Раки до серпня будуть найбільш везучим знаком в грошових питаннях. Багато зможуть стати справжніми багатіями. Збільшиться заробіток, стане більше джерело доходу, у них з’являться дорогі речі, які вони купили самі або отримали в подарунок. З серпня фінансова успішність залишить Раків. Зате перед ними відкриються широкі можливості для спілкування, з’явиться багато знайомих, серед рідні і приятелів з’являться впливові люди. Раки будуть багато і різносторонньо вчитися, а деякі почнуть вчити. Час з серпня до кінця року добре підходить для покупки машини. Що ж стосується труднощів, то до літа і після вересня Ракам доведеться багато працювати. Погіршаться умови роботи або стосунки з колегами. Також вразливим місцем стає здоров’я. Підвищується ризик обзавестися хронічною хворобою, тому не можна затягувати з візитами до лікаря. Влітку у Раків будуть труднощі з організацією відпочинку.

Лев. Загальний гороскоп на 2015 рік

Любовний гороскоп на 2015 рікЛеви до серпня будуть на піку популярності. Перед ними буде відкрито багато можливостей і для того, щоб розвивати свої таланти, і для того, щоб ними користуватися. Вони зможуть знайти заняття до душі, коло спілкування, де їх люблять, хобі, роботу, будинок, в якому їм приємно жити. Левам будуть скрізь раді, часом навіть їх будуть вважати більш значущими, успішними і впливовими, ніж є насправді. У серпні закінчиться час, коли можна блищати, і почнеться час отримувати від цього матеріальну вигоду. У Левів виросте заробіток, стане більше джерел доходу, з’явиться багато дорогих речей. Що стосується труднощів, з якими Леви зіткнуться в 2015 році, то до літа і з вересня це буде брак вільного часу і труднощі в любові, а влітку з’являться домашні проблеми, холод між членами сім’ї або важкі побутові умови через ремонт. Крім того, багатьох Левів буде турбувати зайва вага, яку ніяк не вийде прибрати. Худнути краще починати не раніше серпня.

Діва. Загальний гороскоп на 2015 рік

01-12-14-foto-cikavosti50x50-7Дів до серпня зірки будуть захищати від інтриг і таємних ворогів. Удача посміхнеться тим, хто знаходиться не по своїй волі в ізоляції – лікується в стаціонарі, сидить у в’язниці, перебуває під слідством. Проблема буде вирішена на їх користь або, принаймні, так добре, як тільки це можливо. Решта Дів більшість справ будуть робити потай від оточуючих, і їм буде везти. Для політиків це час, коли не виходить зайняти офіційний пост, але можна отримати таємну владу. З серпня Діви «вийдуть на світло». Вони раптово стануть яскравішими і популярнішими ві всіх інших знаків. У них з’являться нові можливості для самовдосконалення і нові сфери життя, де їх таланти будуть затребувані. Дів скрізь будуть зустрічати з любов’ю і повагою. А які випробування принесе 2015? До літа і з вересня це будуть труднощі з житлом – буде складно переїхати або купити житло. У деяких побутові умови погіршаться через ремонт. Влітку у Дів звузиться коло спілкування, вони рідко будуть гуляти, спілкуватися і взагалі контактувати з навколишнім світом.

Терези. Загальний гороскоп на 2015 рік

01-12-14-foto-cikavosti50x50-6У Терезів до серпня велику роль в житті будуть грати впливові друзі та покровителі. Ваги будуть успішні в громадській діяльності, стануть активними учасниками спільнот, груп і об’єднань. З серпня успіхи Терезів стануть менш помітні оточуючим. Більшістю справ Терези почнуть займатися таємно. Їх чекає успіх у таємних справах. Для політиків це – час набуття таємної влади. Підтримку долі отримають Ваги, що знаходяться в ізоляції – в лікарні, у в’язниці. До літа і з початку осені до кінця року у Терезів буде мало спілкування. Основне випробування пов’язано зі скороченням контактів, зменшенням числа знайомих (але не друзів), з напруженим навчанням, з неможливістю поїздок. Це поганий час для покупки машини. Виняток – покупка б / у автомобіля, над яким потрібно пристойно попрацювати, щоб привести його в порядок. Влітку Терезам буде не вистачати вільних грошей – їх або не буде в принципі, або не буде вистачати на задоволення, Терези будуть збирати або вкладати в щось потрібне.

Скорпіон. Загальний гороскоп на 2015 рік

01-12-14-foto-cikavosti50x50-5Скорпіони відчують, як з них звалиться величезний тягар труднощів чи відповідальності, який вони так звикли тягнути, що вже майже не помічали його. У них покращиться самопочуття, стане більше впевненості в собі. До серпня найбільше Скорпіонам буде везти в роботі. Кожен з них підніметься на сходинку вище по соціальних сходах. У когось це буде кар’єрне зростання, у когось – отримання диплома про освіту, у когось – перемога в конкурсі. Можливе зростання соціальної значущості через шлюб або ділові успіхи партнера. З серпня починається гарний час для придбання покровителів і впливових друзів. Багато Скорпіони почнуть активно брати участь у громадській роботі, в діяльності наукового або творчого об’єднання, волонтерської групи, мережевого співтовариства. У цій роботі для них відкриються нові вдалі перспективи. А ось з грошима в 2015 буде непереливки. Втім, це може означати і те, що Скорпіони почнуть економити для великої покупки.

Стрілець. Загальний гороскоп на 2015 рік

01-12-14-foto-cikavosti50x50-4Стрільцям цього року доведеться прийняти як даність, що не всього можна добитися, навіть якщо намагатися з усіх сил. Вони перебуватимуть під владою обмежень, випробувань і труднощів. У всіх Стрільців буде відчуття, що на них тиснуть. А ось причини у кожного будуть свої. Для когось обмежувачем стане нестача грошей, для когось – хвороба чи догляд за літньою родичем, хтось буде змушений змиритися з тим, що особистий час не належить йому цілком через такі щасливі подій як вступ у шлюб або народження дитини . На когось обмеження накладе кар’єра і відповідна з цим відповідальність. У школярів це може бути надходження в престижну школу з обов’язковим носінням форми. До серпня майже всі Стрільці будуть багато подорожувати. А після найбільше удач їх чекає в діловому житті. Це може бути першим працевлаштування, отримання документів про кваліфікацію або освіту, кар’єрний ріст, творча слава. Тому не дивно, що Стрільці відчують тягар відповідальності.

Козеріг. Загальний гороскоп на 2015 рік

01-12-14-foto-cikavosti50x50-3Для багатьох Козерогів це буде кризовий, переломний рік, час повної трансформації особистості. Це не стосується тих людей, які вже пройшли через кризу в останні кілька років. Їх життя буде спокійним. Якщо ж у минулому ніяких особливих змін або стресів не було, то будьте готові до того, що за цей рік Ви змінитися до невпізнання. Можливо, причина змін буде неприємна, але в результаті все буде на краще. Ви станете більш сильною особистістю. Що ж стосується удач, то доля не залишила Козерогів без везіння. До серпня Козероги отримають доступ до чужих ресурсів – легко візьмуть кредит, отримають спадщину, доб’ються виплати компенсації, отримають службове житло. Крім того, в цей період Козероги отримають потужну підтримку в будь-яких складних ситуаціях. З серпня і до кінця року у Козерогів розшириться кругозір, вони дізнаються багато нового. Вони будуть подорожувати по різних країнах. Молодим Козерогам буде легко вступити до ВНЗ. Успіх чекає і тих, хто зайнятий політичного, громадського або релігійною діяльністю.

Водолій. Загальний гороскоп на 2015 рік

01-12-14-foto-cikavosti50x50-2У Водоліїв рік почнеться дуже інтенсивно. Зірки радять їм починати працювати відразу в січні, поки інші ще відпочивають і тільки налаштовуються на роботу. Січень і лютий особливо гарні для тих, хто хотів з Нового року змінити себе: потрудитися над фігурою, змінити стиль. Це тим більше необхідно, що до серпня Водоліям буде везти на увагу публіки. Це стосується, насамперед, творчих і публічних людей. Маститі актори і політики завоюють нову аудиторію, а початківці зустрінуть теплий прийом і швидко завоюють популярність. Крім того, до серпня Водоліям буде везти в шлюбі і діловому партнерстві. Багатьом з них хтось авторитетний і успішний запропонує вигідну співпрацю або партнерство в одній зі сфер життя. З серпня везіння, що стосується допомоги і підтримки в будь-яких небезпечних і важких ситуаціях. Погано не зможе закінчитися взагалі ніщо, навіть якщо спочатку ситуація виглядає загрозливою. Ще час з серпня до кінця року вдало для отримання спонсорської допомоги, фінансової підтримки або спадщини. Мінусом року стане скорочення числа друзів.

Риби. Загальний гороскоп на 2015 рік

01-12-14-foto-cikavosti50x50-1Риби, особливо ті, які народилися в першій половині знака, будуть жити одночасно і в реальності, і в казці. Події то будуть занурювати їх у мрії, то затягувати в обмани та ілюзії. Добре, якщо поруч з ними виявиться розсудливий друг, який міг би допомагати і підтримувати. Крім того, великою підмогою стане інтуїція – у Риб вона виросте до ясновидіння. До серпня Риби будуть багато працювати. Майже у всіх Риб буде не одна робота. Це особливо вдалий час для тих, хто влаштовується на роботу: вони потраплять в престижну компанію або на місце з хорошими умовами роботи. З серпня впливова людина запропонує Рибам вигідне ділове партнерство або брак. У людей мистецтва і політиків зросте популярність. А з якими труднощами Риби зіткнуться в 2015 році? Робота зажадає від них відмови від багатьох чинників. Робота в престижній компанії і авторитет серед колег зажадають від Риб самовіддачі. Їм буде складно. Багато підуть з роботи, не бачачи нічого, крім важкої праці. Але ті, хто залишиться, в підсумку зможуть розраховувати на заслужений кар’єрний ріст.