додому Поради

Прикмети на гроші: 12 секретів залучення багатства

2447

Кажуть, що не в грошах щастя. Однак і без них – нікуди. Люди завжди прагнули і прагнуть до матеріальних благ, саме тому так склалося багато прикмет на гроші, дотримуючись яких, можна залучити багатство і уникнути фінансових труднощів.

Існують грошові прикмети-знаки, які пророкують або прибуток, або втрату. Ось про них і піде мова.

02-12-14-foto-600x392-1

Прикмети на гроші і багатство

 1. Якщо вам не менше трьох разів за тиждень випадково на очі потрапляє один і той же чоловік, це гарна прикмети, що обіцяє незабаром грошову удачу.
 2. Наступили на собачу купку – не поспішайте засмучуватися, оскільки це добра прикмета, яка передвіщає швидкий прибуток.
 3. Чхнули поспіль 5 разів – загадайте бажання, яке стосувалося б грошей, і скажіть: «Чих – на вітер, гроші в кишеню!»
 4. Покладіть під килимок біля вхідних дверей три монетки. Вони послужать вам грошовим магнітом, який притягуватиме багатство в будинок.
 5. Браслети, намиста і сережки з великими каменями залучають гроші, так що носити такі прикраси слід частіше.
 6. У борг беріть на зростаючому Місяці і, бажано, великими купюрами, а віддавайте борг на спадаючому Місяці дрібними купюрами. Таким способом ви привернете грошову удачу.
 7. Не зберігайте в гаманці порвані купюри. Такі гроші краще швидше витратити, так як зберігаючись у вас вдома, вони блокуватимуть грошову енергію.
 8. Не відкладайте гроші на «чорний день», це приверне до вас тільки невезіння і фінансову нестабільність. Відкладайте на щось конкретне, тоді й грошики ціліше будуть, і швидше накопичаться.
 9. Ніколи не викидайте сміття з вікна – інакше гроші швидко будуть виходити.
 10. Побачити на землі ґудзик – хороша прикмета на гроші. Наступіть на нього лівою ногою і загадайте бажання.
 11. Якщо у вас зламався ніготь на правій руці – погана прикмета, яка передвіщає фінансову втрату. Якщо зламався ніготь на лівій руці – чекають грошові витрати.
 12. Не піднімайте гроші, знайдені на дорозі (на вулиці). Можете накликати на себе біди їхнього старого господаря.