додому Гороскоп

Місячний календар грошей на грудень 2014

Як правильно витрачати гроші в грудні, коли чекати фінансової удачі, чи варто брати кредити — про все і багато іншого розповість грошовий місячний календар на грудень 2014 рік.

На взаємини між грошима і людьми роблить вплив місячна доба, так що знаючи фази Місяця, ви зможете завжди правильно розпорядитися своїм бюджетом, а також вибрати сприятливі дні для тих чи інших фінансових операцій.

02-12-14-foto-600x450-1

Гроші в грудні 2014 року за місячним календарем

1 — 2 грудня (зростаючий Місяць в Овні). Час, сприятливий для великих і дорогих покупок, які були заплановані раніше. Не варто робити спонтанних придбань.

3 — 4 грудня (зростаючий Місяць у Тільці). Хороші дні для покупок того, що може стати в нагоді в будинку: побутова техніка, оздоблювальні матеріали, посуд та інше. Не можна брати кредитів і влазити в борги.

5 грудня (зростаючий Місяць в Близнюках). Місячний календар на грудень 2014 не рекомендуємо ходити по магазинах у цей день, оскільки можна витратити набагато більше, ніж планувалося.

6 грудня (повний місяць в Близнюках). У цей день краще тримати гроші при собі. Гарний час для грошових ритуалів на примноження прибутку.

7 — 9 грудня (спадаючий Місяць у Раку). Час закупівлі подарунків собі та своїм близьким людям. Вирушаючи в ці дні по магазинах, ви встигнете купити все, що запланували і зможете вигідно придбати якісні речі на радість собі і коханим людям. Давати в борг у ці дні не рекомендується.

10-11 грудня (спадаючий Місяць у Леві). У ці дні добре витрачати гроші тільки на себе. Вдалими виявляться купівля одягу і прикрас. Можна давати в борг невеликі суми грошей.

12 — 14 грудня (спадаючий Місяць у Діві). У ці дні важливо навести порядок у своєму бюджеті. Уникайте спонтанних покупок. Постарайтеся віддати наявні борги або хоча б подумати над тим, як їх віддати. Сприятливий час для планування сімейного капіталу.

15 — 16 грудня (спадаючий Місяць у Терезах). Не варто купувати в ці дні щось дороге. Якщо в чомусь сумніваєтеся, що стосується грошей, краще відкласти ухвалення рішення на інший день.

17 — 19 грудня (спадаючий Місяць у Скорпіоні). У ці дні вам може посміхнутися фінансова удача. Тримайте кишеню ширше!

20 — 21 грудня (спадаючий Місяць у Стрільці). Згідно з місячним календарем грошей на грудень, удачу в грошах можуть принести поїздки, зустрічі та заходи. Не варто відмовлятися від того, що пропонуватиме вам доля в ці дні.

22 грудня (молодик у Козерозі). Час подумати про підвищення своїх доходів. Складіть план своїх подальших дій і запитайте себе, чи гідні ви більшого? Звичайно варті!

23 грудня (зростаючий Місяць у Козерозі). Відмінний час для будь-яких фінансових справ і починань. Тільки гроші рекомендується витрачати з розумом.

24 — 25 грудня (зростаючий Місяць у Водолії). Не варто вирушати по магазинах в ці дні, тому що можна повернутися додому без грошей. Не довіряйте свої гроші незнайомцям і людям, яким не до кінця довіряєте. Давати в борг не варто.

26 — 27 грудня (зростаючий Місяць в Рибах). Вдалими будуть покупки подарунків і дрібниць. Нічого крупного купувати не рекомендується.

28 — 29 грудня (зростаючий Місяць в Овні). У ці дні ви можете зробити вигідну покупку. Якщо купуєте щось дороге, не бійтеся торгуватися!

30 — 31 грудня (зростаючий Місяць у Тільці). У ці дні ваші витрати повинні бути помірними. Намагайтеся купувати лише те, що дійсно для вас необхідно. Розрахуйтеся з боргами і розплануйте свій бюджет на наступний місяць.