додому Гороскоп

Стрижка та фарбування волосся за місячним календарем на квітень 2015

Напевно ви замислювалися, чому одних людей завжди супроводжує удача й успіх, а інших постійно переслідують невдачі. Зазвичай хронічне невезіння приписують «врокам» чи іншим темним ритуалам, але деколи для того щоб внести більше позитивних моментів у своє життя, досить проявити спостережливість. Спочатку зверніть увагу на дні, в які ви відвідуєте перукаря. Напевно ви ніколи не замислювалися про вплив місячного циклу на ваш організм, і просто йшли до майстра в зручний для вас час. Та вдало вибраний для стрижки день може допомогти зміцнити ваші волосся, додати їм силу, енергію і обсяг, а також принести у ваше життя успіх і благополуччя.

Стрижка та фарбування волосся за місячним календарем на квітень 2015

 

Отже, для вибору сприятливого дня для походу в перукарню в квітні 2015 вам знадобиться місячний календар. Ідеально підібравши місячний день, фазу місяця і зодіакальне сузір’я, яке управляє супутником у запланований час, ви можете сміливо вирушати до вашого майстру.

Бажаєте якнайшвидшого росту волосся? Відправляйтеся на стрижку в дні зростаючого місяця, це його перша і друга фази. Хочете, щоб зачіска зберігала форму та обсяг тривалий час, а волосся стало здоровим і слухняним? Вибирайте для стрижки дні після повного місяця, це третя і четверта фаза місяця.

Але отриманої інформації про вплив фаз місяця на стрижку не цілком достатньо. Значний вплив на вдалий результат стрижки також надає знак зодіаку, який в даний момент керує супутником. Вдалими будуть дні під знаками Діви, Козерога, Тельця, Терезів, Близнюків, Льва і Стрільця. Не рекомендується стригтися в дні Скорпіона, Риб, Рака, Водолія і Овна.

Місячний календар стрижки та фарбування волосся на квітень 2015 по днях

1 квітня — стрижка в ранковий і денний час не бажана, вона призведе до поганого росту волосся, і можливо навіть до отримання травм. А ось стрижка ввечері, після 17:23, сприятиме оздоровленню організму, особливо його статевої та видільної систем. Також вас чекає успіх у підприємницькій діяльності.

2 квітня — сьогоднішній день ідеально підходить для стрижки, завивки або фарбування, косметичних процедур, зміцнення і зростання волосся. Стрижка приверне професійну удачу, допоможе отримати непоганий прибуток.

3 квітня — сміливо прямуйте в перукарню, сьогодні стрижка принесе відмінний зовнішній вигляд. Також вдалою виявиться забарвлення, особливо світлих тонів.

4 квітня — день повного місяця, повністю не підходить для походу в салон. Зміна зачіски призведе до надмірної емоційності та виниклих з цієї причини конфліктів.

5 квітня — відвідування перукарні з будь-якою метою може стати причиною хвороби, травми, привести до виникнення перешкод і проблем у вашому житті.

6 квітня — також день, невідповідний для будь-якої роботи з волоссям. Візит до перукаря загрожує поганим ростом і не слухняністю волосся, також може призвести до фінансових втрат.

7 квітня — сьогодні настійно не рекомендується остригати волосся, оскільки спадаючий місяць і вплив Скорпіона не віщують нічого доброго.

8 квітня — настав сприятливий період для візиту до перукаря. День підходить для зміни іміджу, можете зважитися навіть на ультракоротку стрижку, вона обов’язково буде вдалою.

9 квітня — сьогоднішній день категорично не підходить для стрижки, крім розчарування, поганого настрою і почуття відрази, вона нічого не принесе.

10 квітня — вдалий час для відвідування салону, професійний догляд за волоссям допоможе знайти внутрішню впевненість у собі, підвищить вашу привабливість, приверне до вас увагу і симпатію.

11 квітня — стрижка принесе вам не тільки приємну зміну іміджу, але і залагодить фінансові проблеми.

12 квітня — візит в перукарню сьогодні зробить краще ваш зовнішній вигляд, і допоможе зростанню добробуту.

13 квітня — день не рекомендований для відвідування перукарні, стрижка може зіпсувати здоров’я.

14 квітня — ще один невідповідний для стрижки день. Можливе виникнення інфекцій і захворювань очей.

15 квітня — непоганий день для хорошої стрижки, залучає удачу. Але негативний вплив Риб може призвести до появи лупи.

16 квітня — сьогодні стрижка буде вдалою, допоможе зловити хвилю позитиву, принесе успіх і визнання.

17 квітня — сьогодні стрижка додасть позитивні емоції. Укорочення нігтів, чубчика, вирівнювання кінчиків волосся — всі ці процедури підвищать вашу привабливість.

18 квітня — день молодика, рішення обстригти волосся може коштувати вам кількох років життя. Зміна зачіски призведе до неприємностей і зайвої дратівливості.

19 квітня — не варто сьогодні працювати з волоссям, це може призвести до виникнення сварок і конфліктів.

20 квітня — сьогодні стрижка призведе тільки до збільшення непотрібних витрат.

21 квітня — похід до перукаря бажано перенести на більш сприятливий час. Стрижка сьогодні може призвести до нез’ясованих страхів і виникнення дискомфорту.

22 квітня — в цей день однозначно можна стригтися, стрижка налагодить фінансові справи, допоможе набуттю впевненості.

23 квітня — сьогоднішній день не має до візиту в салон краси, оскільки стрижка може знизити імунітет, а також несе проблеми з органами дихання та слуху.

24 квітня — місячний фон залишається несприятливим, стрижка може стати причиною конфліктів з вашими близькими.

25 квітня — зроблена після полудня стрижка може додати сил і справити позитивний вплив на здоров’я. Але краще стригтися ввечері, після 17:13, тоді вплив Рака до цього моменту не дозволить укласти волосся.

26 квітня — стригтися можна вранці, маніпуляції з волоссям після 12:52 можуть призвести до різних хвороб.

27 квітня — сьогодні не рекомендований візит в перукарню. Стрижка призведе до ослаблення темпу росту волосся і погіршення здоров’я.

28 квітня — стригти волосся сьогодні можна і потрібно, але тільки після 15:10. Стрижка допоможе розвитку інтуїції, або навіть дару передбачення.

29 квітня — можна стригтися вранці і вдень. Стрижка після 16:20 загрожує отриманням травм та іншими неприємностями.

30 квітня — стрижка в ранкові та денні години не рекомендується, вона приверне нещастя. З 17:30 показані будь-які маніпуляції з волоссям — завивка або укладання, забарвлення або стрижка, всі процедури будуть сприяти залученню удачі, допоможуть повернути здоров’я.

Отже, у квітні 2015 без коливань плануйте зустріч з перукарем 2, 3, 8, 10, 11, 12, 16, 17 і 22 квітня.