додому Гороскоп

Стрижка та фарбування волосся за місячним календарем на травень 2015

Перш ніж призначити зустріч зі своїм перукарем, згадайте про те, що стрижка, виконана в той чи інший день, може кардинально вплинути на вашу подальшу долю. Дізнатися про характер змін, що вас очікують, нескладно. Досить тільки звернутися до місячного календаря. Поєднання місячної фази, дня циклу місяця і вплив зодіакального сузір’я на супутник допоможе зрозуміти чи стане стрижка вдалою і який вплив вона матиме на ваше життя.

Напевно ви знаєте про вплив фаз місяця на швидкість росту волосся. Стрижка в перші дві фази (від народження нового місяця і до повного місяця) призведе до прискореного зростання волосся. Багато ж зацікавлені у збереженні зачіски на тривалий період, цьому сприятиме стрижка після повного місяця, в останні дві фази.

Стрижка та фарбування волосся за місячним календарем на травень 2015

Вибирати для стрижки краще дні, які вважаються вдалими і за місячним дню і по впливу сузір’їв. Не варто відвідувати майстра в дні, коли супутник знаходиться під впливом Водолія, Рака, Риб або Овна. Вплив Водолія може призвести до облисіння. Знак Рака негативно вплине на структуру волосся, вони перестануть піддаватися укладанню. Стрижка у дні, коли місяць проходить по дому Риб, призведе до утворення лупи. Візит в салон краси в дні Овна послабить ваш імунітет.

Вплив Скорпіона може зіпсувати ваше особисте життя. Стрижка в дні під управлінням Лева призведе до непередбачуваних змін у житті.

Всі інші знаки обіцяють як відмінну зачіску, так і гарний настрій і сприятливі зміни в житті. Найбільш вдалим вважається знак Діви, він гарний і для фарбування волосся, і для укладок, і для стрижок. Правління Тільця або Козерога прискорять ріст волосся і поліпшать їх структуру. Знаки Близнюки або Ваги подарують слухняне і пишне волосся. Стрілець буде сприяти кар’єрному росту.

Вибір залишається за вами.

Місячний календар стрижки та фарбування волосся на травень 2015 по днях

1 травня — сьогодні принесуть здоров’я волоссю і залучать удачу будь-які види робіт з волоссям. Стрижка додасть вам привабливості, допоможе оздоровитися організму.

2 травня — день один з кращих для стрижки, фарбування волосся, або хімічної завивки. Процедури допоможуть поліпшити всі сторони життя. Ось тільки після 19:53 наступають нові місячну добу, після цього часу стригтися не варто.

3 травня — відмовтеся від стрижки в цей день, можуть загостритися ваші хронічні захворювання.

4 травня — сьогодні стрижка небажана, вона може призвести до погіршення здоров’я, посилити нехороші звички, накликати неприємності.

5 травня — невдалий для стрижки день, волосся почне погано рости, стрижка може призвести до травми, стати причиною різних труднощів.

6 травня — несприятливий день для обрізання волосся. Стрижка призведе до повільного і нерівномірного зростання, їх неслухняності, також можливі фінансові втрати.

7 травня — 19 день місячного циклу, день є вдалим для стрижки, можна зміцнити здоров’я і навіть збільшити тривалість життя.

8 травня — далеко не найкращий день для походу до майстра. Зачіска або стрижка можуть бути вдалими, але от радості вам це не принесе, а депресивний настрій цілком можливо.

9 травня — астрологи рекомендують запланувати візит в салон краси саме сьогодні. Стрижка поліпшить ваш вигляд і стан організму, а також принесе благополуччя і успіх.

10 травня — якщо ви не боїтеся злегка погладшати, можете сьогодні сміливо міняти зачіску. Стрижка допоможе вирішити проблеми з нерухомістю.

11 травня — відмінний день для стрижки, ваші волосся знайдуть сяйво, еластичність і блиск, до того ж значно покращиться колір обличчя.

12 травня — сьогодні місяць управляється Рибами, день украй несприятливий для будь-яких стрижок і укладок. Стрижка зіпсує стан волосся, призведе до важких хвороб.

13 травня — відкладіть візит в перукарню до кращих часів. Стрижка може завдати неприємностей із зором і привести до непередбачуваних наслідків в особистому житті.

14 травня — будь-який вид маніпуляцій з волоссям доставить вам радість, принесе щастя. Особливо вдалою виявиться фарбування волосся.

15 травня — стрижка сьогодні буде вкрай вдалою, принесе щастя і незрозумілу радість.

16 травня — також хороший день для стрижки або манікюру. Процедури додадуть вам шарму і чарівності, допоможуть завершити ваш образ.

17 травня — сумнівний день для візиту до майстра. Наслідки стрижки можуть виявитися як хорошими, так і зовсім поганими. Краще в цей день зайнятися іншими справами.

18 травня — не варто сьогодні остригати волосся, крім негативних наслідків у житті, стрижка може навіть скоротити його тривалість.

19 травня — стрижка сьогодні також небажана, вона призведе до загострення старих і виникненню нових конфліктів.

20 травня — сьогодні візит в перукарню загрожує вам погіршенням здоров’я і може призвести до нераціонального використання бюджету.

21 травня — знову несприятливий день. Стрижка знизить опірність організму хворобам, може викликати захворювання горла, крім цього ви можете відчути страх втрати близьких вам людей.

22 травня — після 9:26 можна без вагань відправлятися в салон краси. Стрижка допоможе вирости вашим доходам, поліпшить загальний добробут.

23 травня — можна стригтися тільки в ранкові години, до 10:34. Стрижка ж вдень і ввечері небажана, вона погіршить не тільки вашу зовнішність, але і здоров’я.

24 травня — день не найбільш вдалий для відвідування перукарні, стрижка спровокує погіршення здоров’я, виникнення життєвих конфліктів.

25 травня — стрижка вранці посилить старі проблеми, а стрижка вдень або ввечері (після 12:54), навпаки, усуне неприємності у вашому житті і принесе вам довголіття і благополуччя.

26 травня — можете відвідати перукаря вранці або опівдні, це налагодить ваше життя. Після 14:04 стрижка протипоказана, тому може призвести до різних захворювань.

27 травня — стрижка в цей день абсолютно протипоказана, вона може привести до серйозних проблем зі здоров’ям.

28 травня — стрижка вранці і вдень призведе до хвороби. Після 16:24 настає вдале для стрижок час. Стан волосся не зміниться, але розвинуться ваша інтуїція і проникливість.

29 травня — якщо хочете знайти дар передбачення, відвідайте свого майстра до 17:36. Стрижка ввечері призведе до нещастя.

30 травня — навіть не думайте сьогодні про стрижку, вона загрожує вашому житті, можна серйозно травмуватися. Стригтися можна тільки ввечері, після 18:48.

31 травня — стригтися сьогодні просто необхідно. Стрижка поліпшить ваше волосся, принесе йому шикарний вид і обсяг, допоможе знайти щастя. Зачіска сьогодні вийде просто дивовижною.

Отже, в травні 2015 дні в яких вдало поєднуються фази місяця, порядковий номер і вплив зодіакальних знаків — це 1, 2, 7, 9, 11, 14, 15, 16, 22 (після 9:26), 29 (до 17 : 36) і 31 травня.