додому Гороскоп

Стрижка та фарбування волосся за місячним календарем на червень 2015

4243

Навіть вчені давно погодилися з впливом місяця на безліч земних процесів. При цьому залишається багато скептиків, які не вірять, що похід в перукарню в день, вибраний за місячним календарем, може внести істотні зміни в їх долю.

Для вибору сприятливого дня, необхідно володіти інформацією про фази місяця, поточних місячній добі, а також про зодіакальні знаки, які керують в даний день супутником. Поєднання сприятливих прогнозів по всіх трьо критеріїв, допоможе вибрати саме ваш вдалий день.

Стрижка та фарбування волосся за місячним календарем на червень 2015

Вплив фаз місяця. Перші дві фази – зростаючий місяць буде сприяти гарному росту волосся. Якщо хочете швидше відростити коси – вибирайте цей період. Останні дві фази – спадаючий місяць допоможе стрижці довго зберігати форму і об’єм, рідше доведеться фарбувати відросле коріння волосся.

Вплив зодіакальних сузір’їв. Вплив Овна здатний призвести до погіршення здоров’я. Телець і Близнюки поліпшать структуру волосся, сприятимуть їхньому росту. Знак Рака зробить волосся неслухняними, не здатними зберігати форму. Керівництво Лева гарантує вам шикарну шевелюру, але може принести життєві зміни і не факт, що завжди хороші. Правління Діви по праву вважається найбільш хорошим періодом для будь-якої роботи з волоссям. Фарбування, завивка, стрижка, косметичні процедури приведуть до прискореного зростання волосся. Стрижка в дні під впливом Скорпіона може призвести до непередбачуваних наслідків у вашій долі. Знак Стрільця сприятиме вашій кар’єрі, на стан волосся він не робить ніякого впливу. Козеріг поліпшить структуру волосся, та й сама зачіска буде вдалою. Знак Водолія може посприяти випаданню волосся і облисіння. Вплив Риб спровокує появу лупи.

Пам’ятайте, що також не рекомендовано планувати запис до майстра в дні затемнень, місячних або сонячних.

Місячний календар стрижки та фарбування волосся на червень 2015 по днях

1 червня – день, сприятливий для стрижки, вона допоможе поліпшити особисте життя, вирішити матеріальні проблеми, допоможе в кар’єрі, посприяє удачі.

2 червня – сьогодні будь-які маніпуляції з волоссям небажані. Стрижка може загострити ваші хронічні захворювання.

3 червня – зміна зачіски сьогодні загрожує неприємностями, погіршить стан здоров’я, може призвести до появи непідвладних вам пристрастей.

4 червня – сьогодні відкладіть візит до майстра. Стрижка викличе неждані хвороби, поставить перешкоди на вашому шляху, призведе до виникнення складних ситуацій, що важко вирішувати.

5 червня – нехороший для роботи з волоссям день, стрижка або фарбування зроблять волосся некерованим, а також можуть погіршити ваше здоров’я.

6 червня – місячний день буде успішним для зміни зачіски, можете поекспериментувати з довжиною волосся. Стрижка принесе богатирське здоров’я, збільшить тривалість вашого життя. Але пам’ятайте про вплив Водолія, волосся може почати випадати.

7 червня – сьогодні не варто стригти волосся, зіпсується не тільки його стан, а й ваш настрій, можливо навіть надійде депресія.

8 червня – стрижка додасть вам чарівності, принесе поліпшення добробуту і душевний спокій. Але якщо не хочете появи лупи, краще стригтися вранці, до 12:16.

9 червня – стрижка в цей день може принести матеріальні блага. Але є ризик набору зайвої ваги, та й сузір’я Риб негативно впливає на волосся.

10 червня – не найкращий день для стрижки. Місячний день обіцяє додати привабливості, але вплив зодіакальних знаків може погіршити стан волосся і здоров’я.

11 червня – вкрай негативний для стрижки день, може принести неприємності і хвороби.

12 червня – будь-які маніпуляції з волоссям сьогодні небажані, можуть проявитися різні захворювання очей.

13 червня – хороший, сприятливий день для візиту в перукарню. Стрижка принесе удачу та набуття щастя.

14 червня – без вагань записуйтеся до майстра. Зміна зачіски принесе вам успіх у оточуючих, допоможе досягти успіху.

15 червня – сьогодні стрижка буде дуже вдалою, збільшить вашу чарівність і привабливість.

16 червня – стригтися сьогодні протипоказано, можна втратити зайву енергію і вкоротити життя.

17 червня – сьогодні стрижка також небажана, вона спровокує конфлікти і сварки у всіх сферах вашого життя.

18 червня – будь-яка робота з волоссям сьогодні призведе до неслухняності волосся, а також спровокує погіршення здоров’я і зайві витрати.

19 червня – сьогоднішній день несприятливий для змін зачіски, волосся стоншується. Візит до майстра може привести до серйозного погіршення здоров’я і страху втрати близьких вам людей.

20 червня – стрижка додасть вам впевненість у собі, допоможе зростанню доходів, проявить ваші творчі таланти. Але якщо у вас в житті і так все добре, стрижку краще перенести, оскільки вплив Лева може все змінити.

21 червня – рішення про зміну зачіски сьогодні може послабити ваш імунітет, загрожує втратою слуху і нюху.

22 червня – якщо ви не хочете пересваритися з усім своїм оточенням, утримайтеся від походу в перукарню сьогодні.

23 червня – вранці стригтися небажано. Стрижка після 12:56 зробить гідною ваше життя, допоможе знайти хороше здоров’я і призведе до довголіття.

24 червня – робота з волоссям в першій половині дня буде мати хороші наслідки. Після 14:06 стригтися вкрай небажано, можна залучити важкі захворювання.

25 червня – Не будете стригти в цей день, волосся буде погано рости, та й здоров’я може погіршитися.

26 червня – стрижка в ранкові та денні години призведе до хвороби. Увечері, після 16:28 стригтися можна.

27 червня – сьогодні дуже підходящий для стрижок день. Стрижка принесе проникливість розуму, загострить почуття і розвине інтуїцію. Але уникайте візиту до майстра після 17:41, тому що стрижка в нові місячну добу загрожує нещастями.

28 червня – стрижка сьогодні здатна завдати неприємностей або призвести до ризику отримання травм.

29 червня – день повністю сприятливий для стрижок. Крім поліпшення росту волосся та його структури, можна отримати привабливий зовнішній вигляд, просунутися по службі, налагодити ділові зв’язки.

30 червня – також відмінний для зміни зачіски і роботи з волоссям день. Стрижка відмінно вплине на стан волосся, прискорить їх зростання. Також можна поліпшити свої фінансові справи, домогтися прихильності керівництва, отримати кар’єрний ріст.

Отже, в червні 2015 року, якщо хочете поліпшити зачіску або стан волосся, а також щоб стрижка сприятливо впливала на ваше подальше життя, записуйтеся до майстра 1, 8 (до 12:16), 13, 14, 15, 23 (після 12: 56), 26 (після 16:28), 27 (до 17:41), 29 і 30 червня.

попередня статтяСтрижка та фарбування волосся за місячним календарем на травень 2015
наступна статтяМодні спідниці весна-літо 2015 – фото