додому Поради

Який душ вибрати, холодний чи гарячий

Як холодний, так і гарячий душ мають свої переваги для здоров’я. Однак, якщо ви хочете знати, який з них вибрати: холодний або гарячий душ, потрібно врахувати кілька факторів.

Фото від RossHelen

Залежно від віку

В основному молоді люди користуються холодним душем, але людям похилого віку рекомендується приймати гарячий. Ви також повинні мати на увазі, що якщо ви більшу частину часу зайняті інтелектуальною роботою, то холодний душ корисний для вас.

Залежно від захворювань

Вам потрібно вибрати холодний або гарячий душ залежно від стану здоров’я. Якщо ви страждаєте на розлад шлунка або проблеми з печінкою, то добре вибрати холодний душ. Однак якщо у вас є розлади, пов’язані з дихальною системою або запаленнями, тоді краще вибрати гарячий душ. Крім того, хворі на епілепсію повинні уникати як холодного, так і гарячого душу і користуватися теплою водою.

На основі звичок

Основуючись на звичках, ви можете вибрати температуру води, в якій ви приймаєте ванну. Якщо ви регулярно тренуєтеся, вам потрібно вибрати гарячий душ.

Залежно від типу статури

Ваш тип статури також визначає температуру води, в якій ви повинні приймати ванну. Згідно Аюрведі, якщо у вас Пітта-тип статури, ви повинні прийняти холодний душ. Аналогічно, якщо ваш тип статури Вата або Капха, то вам слід прийняти гарячий душ.

Залежно від часу

Вранці завжди краще всього приймати холодний душ. Однак вам слід прийняти душ із гарячою водою, якщо ви приймаєте ванну вночі, оскільки це допомагає вам почуватися розслабленим.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут