додому Поради

Як зберегти сечовий міхур здоровим

192

Близько 25 мільйонів людей дуже часто користуються туалетом. Більшість із них – жінки. Така ситуація пов’язана з ослабленням м’язів сечового міхура або пошкодженням нервів. Такий стан можна запобігти декількома способами.

Пийте воду

Як зберегти сечовий міхур здоровим

Це послужить профілактикою нетримання сечі. Якщо воду не пити регулярно, сечовий міхур звикне утримувати її у невеликій кількості. Це призведе до частих позивів. Тим, хто встає в туалет ночами, слід скоротити споживання рідини за дві години до відходу до сну.

Підтримуйте здорову вагу

Нетримання – одна з проблем, яка зустрічається у людей із надмірною масою тіла. Якщо схуднути, можна зменшити тиск на м’язи тазового дна. Це допоможе утримувати сечу.

Дотримуйтесь дієти

Багато продуктів стимулюють часте сечовипускання. Причина в тому, що шоколад, кислі апельсини або грейпфрути, гостра їжа та солодкі ласощі дратують сечовий міхур.

Уникайте тютюнових виробів

З нетриманням сечі втричі частіше стикаються курці. Вони нерідко страждають на хронічний кашль, який призводить до витоку рідини з сечового міхура.

Вимкніть запори

Повний кишечник чинить тиск на сечовий міхур. Щоб активізувати відходження калових мас, потрібна дієта, що передбачає велику кількість клітковини, вживання води.

Практикуйте вправи Кегеля

Комплекс спрямований на зміцнення м’язів тазового дна шляхом їхнього послідовного розслаблення та напруги. Регулярне його виконання допомагає запобігти нетриманню сечі, часті походи в туалет.

Обмежте алкоголь, кофеїн, газовані напої

Як зберегти сечовий міхур здоровим

Ця група продуктів дратівливо діє стінки сечового міхура і провокує часте сечовипускання. Краще пити просту воду.

Лікуйте хронічні захворювання

На здоров’я сечового міхура впливають цукровий діабет, патології судин, порушення нервової системи. Своєчасне лікування допомагає уникнути нетримання.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

Додати коментар