додому Вагітність і діти

Які сни сняться вагітним жінкам?

Завдяки тлумаченню сновидінь, можна дізнатися про себе багато нового. Так, знаючи, які сни сняться до вагітності, можна отримати інформацію про зародження нового життя на самих ранніх термінах, коли жоден тест ще не буде результативним. Звичайно, не варто покладатися на сни повністю — похід до гінеколога вони не замінять. І все ж нехтувати цією звісткою від підсвідомості теж не слід.

сни увагітних

Таємниці сновидінь

Сон — це відображення особистості людини. Сон можна впевнено назвати унікальною можливістю поспілкуватися з власною підсвідомістю, дізнатися про себе з нової сторони.

Під час вагітності жінки краще розуміють себе, краще контактують зі своєю підсвідомістю, ніж в інші часи. У цей важливий для кожної жінки період підвищується здатність відчувати і розуміти своє тіло, усвідомлювати, які зміни відбуваються з ним. А уважне ставлення до сновидінь допоможе досягти гармонії з собою.

Сни першого триместру

Протягом вагітності жінка відчуває себе по-різному, і сновидіння вагітних в різні періоди теж можуть значно відрізнятися. Але, як не дивно, в цілому у снах вагітних є чимало спільного.

Так, майже всім жінкам буквально в перші дні після зачаття сниться риба. Це настільки типово, що багато цілком серйозно вважають, що сон про рибалку — характерна ознака вагітності. Сюжет сну може бути будь-яким. Незмінним залишається одне: жінка займається риболовлею або (трохи рідше) купує (отримує в подарунок) живу рибу. Іноді схожий сон повторюється і в кінці першого триместру, коли жінка може відчувати перші рухи плоду.

Значно рідше риба сниться в приготованому вигляді, тобто мертвою. Багато хто вважає такий сон несприятливою ознакою, але, зрозуміло, не варто орієнтуватися тільки на сновидіння — досить показатися лікарю, щоб переконатися, що вагітність протікає нормально, і приводів для хвилювання немає.

Що сниться в другому триместрі?

У другому триместрі у жінки зазвичай не залишається ніяких сумнівів з приводу приходу вагітності. У цей період майбутня мати готується до своєї нової ролі, і сни їй сняться відповідні. Так, багато хто бачить свого малюка уві сні — тільки народженого або вже  карапузом, який пустує на дитячому майданчику. Багатьом сниться заколисування малюка, деякі навіть наспівують у сні колискові пісні.

У сні можуть знаходити відображення страхи жінки. Наприклад, малюк може гинути або втрачатися. Не варто сприймати такі страшні сни як попередження і похмурі ознаки. Це всього лише емоції вагітної знаходять вихід.

Іноді сни вагітних вказують на якісь зміни, що відбуваються в організмі. Наприклад, на недолік вітамінів. Якщо подібні сни повторюються регулярно, незайвим буде перевірити стан здоров’я під час планового відвідування лікаря.

А якщо сняться травми живота, то краще поспішити до лікаря. Швидше за все, свідомість таким химерним чином обробляє інформацію про якісь неполадки в організмі, зокрема — про порушення перебігу вагітності. Вночі, уві сні жінка може не усвідомлювати, що відчуває біль, але неприємні відчуття знаходять відображення в сновидіннях.

Дізнайтесь більше:

Часто в другому триместрі жінки бачать уві сні водну стихію. Купання у воді, плавання або просто умивання — варіантів множини. Якщо вода чиста, то турбуватися нема про що, такі сни абсолютно природні, вони залишають після себе приємні почуття радості і розслаблення. А ось каламутна вода — привід для тривоги. Можливо, такий сон сигналізує про якісь порушення, хворобах.

Третій триместр

Все ближче дата пологів, і все більше тривог охоплює жінку. У сні вагітна може чути чиїсь незнайомі голоси. Як правило, такі голоси, якщо вони, звичайно, лунають саме уві сні, а не звучать в голові під час неспання, не є лякаючим симптомом. Це просто ознака втоми. Такий сон означає, що жінці потрібно більше відпочивати, гуляти на свіжому повітрі, проводити час з приємними людьми.

Вагітним можуть снитися кошмари, пов’язані з втратою, а то і з крадіжкою дитини. Якщо сниться, що малюка вкрав родич, то такий сон може означати, що жінка боїться, що не зможе стати для дитини авторитетом. Чужі, незнайомі злодії — просто ознака тривоги, цілком природною в цей період.

Багато хто бачить уві сні майбутні пологи — хворобливі, болісні, страшні. Це теж не віщі сни, а просто прояв підсвідомих страхів.

Доведено, що жінки, які відповідально ставляться до вагітності і готуються до пологів, набагато рідше страждають від жахливих сновидінь, ніж ті, хто має про пологи лише приблизне уявлення.

Звичайно, не варто сприймати неприємні сни серйозно. Треба просто більше приділяти собі часу, намагатися отримувати якомога більше позитивних емоцій, захищаючи себе водночас від неприємних переживань. І тоді страшні сни обов’язково перестануть снитися.

Часом в останньому триместрі жінка, навпаки, починає бачити дуже приємні сни. Сімейна ідилія, ніжні стосунки з чоловіком, щасливе життя з малюком — такі сни залишають після себе відчуття гармонії і спокою. Кажуть, що таким чином проявляється контакт матері і дитини. Малюк через сон намагається повідомити мамі, що приводів для занепокоєння немає, все добре.

Індивідуальний підхід

Звичайно, немає ніяких гарантій, що вагітній жінці будуть снитися сни точь-в-точь як у соннику. Характерні для майбутніх мам сновидіння нашаровуються на життєві обставини і життєвий досвід, химерно поєднуються з якимись індивідуальними особливостями, і в результаті кожен сон виходить унікальним.

Яким би не був сон, не варто надавати йому занадто велике значення. Однак, якщо той чи інший сон викликає тривогу, то краще відвідати лікаря і перевірити стан здоров’я.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут