додому Сім'я і відносини

Які чоловіки подобаються жінкам?

Не просто так кажуть, що жінка любить вухами. Опинившись в компанії чоловіків, вона, звичайно, про кожного складе своє перше враження і за зовнішнім виглядом виділить найпривабливішого. Однак під час бесіди всі її переваги можуть помінятися кардинально. Адже той, хто так привабливий зовні, може виявитися абсолютно нудним і нецікавим співрозмовником, а от у іншого, може меншого красунчика, але який володіє відмінним почуттям гумору, є всі шанси завоювати жіноче серце. Але також, як і чоловікам подобаються різні жінки, всі жінки різні, і критерії при виборі партнера у них можуть сильно відрізнятися. Тому сьогодні ми розглянемо, які чоловіки подобаються жінкам з точки зору знаків зодіаку.

09-12-14-foto-600x337-1

Які чоловіки подобаються жінкам-овнам?

Жінка-овен — натура діяльна, емоційна і незалежна. Поруч з нею повинен бути чоловік сильний і настільки ж самостійний. Жінка цього вогняного знаку любить романтику і чекає її від свого партнера. Вона обожнює подарунки, але як знак уваги, а не заради практичності. Її незалежна натура не потерпить стеження і контролю, вона сама буде вирішувати, коли і що їй робити. І до речі, Ви ніколи не побачите її ліниво розваленою на дивані, вона завжди чимось зайнята. У ліжку вона буде прагнути принести задоволення насамперед собі, а потім вже чоловікові, адже їй так подобається бути першою. Тому, якщо Ви хочете завоювати жінку-овна, просто дайте їй перемагати скрізь і у всьому. А вона у свою чергу подарує Вам турботу і вірність на все життя.

Які чоловіки подобаються жінкам-тільцям?

Жінка-тілець консервативна і практична, її точно не можна зарахувати до ідеалісток. Вона любить матеріальні цінності, а подарунки їй потрібні такі, які будуть прекрасно на ній виглядати: щось на зразок дорогого хутра і прикрас. Прояви любові для неї полягають не тільки в ніжних почуттях, але і в пристрасному сексі, який повинен проходити серед розкішних і дорогих декорацій. Заради цього жінка-тілець не пошкодує навіть свої улюблені хутра. Вона любить смачно поїсти, а її кулінарні здібності вище всяких похвал. Невимовно пощастить тому чоловікові, якого вона запросить на вечерю. Жінка-тілець ненавидить слабкість в будь-якому її прояві, тому їй потрібен надійний чоловік, з яким вона відчує себе, як за кам’яною стіною.

Які чоловіки подобаються жінкам-близнюкам?

Жінка-близнюк подобається всім. Вона прекрасно вміє слухати і давати поради. Якщо Вас хтось не вислухав, то вона все виправить, поспівчуває і проаналізуює проблему. Жінка-близнюки, як вітер змін, сьогодні вона тут, завтра там. Їй складно довести до кінця будь-яку справу, адже у неї стільки ідей, які потрібно перевірити на практиці. Що стосується сексу, то жінка цього знака не потребує м’якого ліжка, вона любить експерименти. Тому буде згодна робити це на задньому сидінні автомобіля або на місцях для поцілунків в кінотеатрі. Головне, щоб все було розмірено, в цій справі вона не любить поспіху. Над цією жінкою ніхто не владний, навіть вона сама. Їй необхідний терплячий і люблячий чоловік, який зможе подати їй філіжанку гарячої кави о п’ятій ранку, коли вона прийде з вечірки, і при цьому не влаштує скандал.

Які чоловіки подобаються жінкам-ракам?

Жінка-рак — справжня берегиня домашнього вогнища. У її будинку Ви ніколи не побачите розкидані шкарпетки або брудний посуд, все буде прибрано і вимито. Вона сильно прив’язана до сім’ї, про що будуть свідчити сімейні фотографії в рамках. Жінці цього знаку необхідна стабільність і безпека, тому вона не дозволить собі вийти з дому голодною, а в її схованці будуть відкладені гроші на чорний день. В її ліжку виявиться тільки той чоловік, з яким вона буде будувати майбутнє. Випадковий секс в невідомому місці — не для неї. Так як жінка-рак скромна, їй необхідно чути компліменти, і тоді вона зможе розкритися і зробити зі свого партнера найкращого коханця. Вона не терпить сварки, тому поруч з нею повинен бути добрий і лагідний чоловік, який зможе мирно вирішити будь-які питання.

Які чоловіки подобаються жінкам-левам?

Жінка-лев — відверта і розкішна. Вона обожнює, коли нею захоплюються, і тому завжди знаходиться в центрі уваги. Ця жінка стежить за собою, відвідує салони краси і купує яскраві і дорогі вбрання. Вона любить фліртувати і відмінно вміє це робити. У флірті з нею будь-який чоловік зможе відчути себе героєм. Левиця рідко любить по-справжньому, але зате часто буває учасницею любовних трикутників, де вона крутить двома чоловіками. Секс для неї — це спектакль, тому світло завжди горить, а пози вона приймає такі, щоб чоловік міг захоплюватися її тілом. Чоловік цієї вогненної жінки потрібен під стать їй — красивий і успішний, який зможе не тільки зовні відповідати їй, але і взяти на себе всі фінансові питання.

Які чоловіки подобаються жінкам-дів?

Жінка-діва — акуратна, практична і працелюбна. Якщо Ви зайдете до неї в будинок, то навряд чи повірите, що там хтось живе. Всі речі діви лежать на своїх місцях, адже інакше і бути не може. Вона любить безпеку, тому завжди дбайливо ставиться до грошей, але також вміє їх заробляти, оскільки володіє величезною працьовитістю. Діва розумна і цікава, тому її вибір зупиниться на тому чоловікові, який буде інтелектуально розвинений і зможе підтримати бесіду. Секс вона вважає більше зобов’язанням, ніж задоволенням, але все ж вона вміє порадувати свого партнера. Чоловік поряд з дівою повинен володіти високою ерудицією і знати ціну грошима, але при цьому бути добрим і ніжним зі своєю другою половинкою. Наявність таких вимог ніколи не змусить діву одружитися з розрахунку, її шлюб буде тільки по любові.

Які чоловіки подобаються жінкам-ваг?

Жінка-терези — красива і приваблива. І красу вона любить у всіх її проявах. Для цієї жінки дуже важливо особистий простір, тому вона не стане копирсатися в особистих речах і шукати якісь докази. Для ваг не існує чужої думки і її власної, вона завжди буде рахуватися з рішеннями інших, особливо улюбленого чоловіка. Вона любить гроші, але не через їх привабливий хрускіт, а через те, які можливості вони перед нею відкривають. У сексі жінка-ваги насолоджується кожною миттю і не бажає займатися ним у випадкових місцях. Так як для неї важлива краса, то і чоловіка поруч із собою вона бачить представницького, щоб інші жінки кидали на нього свої зажерливі погляди. Крім зовнішності, він також повинен володіти високим соціальним статусом.

Які чоловіки подобаються жінкам-скорпіонам?

Жінка-скорпіон — сильна і вольова натура. Вона ставить перед собою чіткі цілі і рухається до них. Ще вона чуттєва і егоїстична. Жінка цього знаку настільки впевнена у своїх здібностях, що може погодитися на секс з проблемним в сексуальному плані чоловіком. А все тому, що ще раз хоче довести собі, на що вона здатна в ліжку. При цьому вона не поспішає принести задоволення собі, в першу чергу вона думає про партнера. Чоловік для цієї жінки не повинен володіти красивою оболонкою, але повинен вміти подати себе в суспільстві. Він повинен уміти вирішувати проблеми і захищати свою другу половинку. Незважаючи на те, що скорпіон сама може «включити» всередині себе чоловіка, їй необхідно розуміти, що поруч з нею партнер, з яким вона може розслабитися і не думати про проблеми.

Які чоловіки подобаються жінкам-стрільцям?

Жінка-стрілець — емоційна і незалежна. Щоб вона не робила — раділа, засмучувалася або любила — вона робить все від душі, нічого не приховуючи. Вона любить свободу і потребує відносини, які б її не обмежували. Жінка-стрілець — таке собі джерело енергії, вона жива і оптимістична, стан депресії їй чужий. Чоловіку-песимісту і меланхолікові з нею не по дорозі. Вона любить секс, їй не потрібні попередні ласки, а займатися ним зовсім необов’язково в ліжку. Жінка цього знаку приваблива для чоловічої статі і їй багато надають знаки уваги, а вона відмінно вміє це приймати. Ось тільки вибір свій вона буде робити ретельно. Виняткова любов до свободи примушує її шукати такого чоловіка, який буде просто поруч, не контролюючи її і не ревнуючи.

Які чоловіки подобаються жінкам-козерогам?

Жінка-козерог — практична і послідовна. Все, що вона робить, має під собою чітке пояснення. Якщо комусь її дії здадуться несподіваними, то це всього лише видимість, вона то вже давно все продумала. Серед її речей Ви не побачите дрібничок. Якщо Ви хочете зробити подарунок жінці-козерогові, то він повинен бути практичним — вона не бачить сенсу в тому, що буде лежати без діла. Ця особа цінує захищеність, тому гроші завжди витрачає з розумом, вміє економити. Вона любить тривалий секс і вміє отримувати оргазм, але без всяких імпровізацій. Щоб отримати задоволення, зовсім не потрібно приймати неприродні положення. Чоловік жінці-козерогові потрібен сильний, який твердо стоїть на ногах, вміє заробляти і розважливо витрачати гроші.

Які чоловіки подобаються жінкам-водоліям?

Жінка-водолій — волелюбна і вперта. Якщо вона щось вбила собі в голову, то Ви з неї це ніколи не виб’єте. Рішення вона приймає сама і змінює теж сама. Але при цьому вона життєрадісна, оптимістична, прекрасна мати подруга і дружина. Жінка-водолій прийде на допомогу за першим покликом і обов’язково допоможе Вам. У сексі їй потрібна ніжність і ласка, скажений ритм не для неї. Ця жінка не страждає підозрілістю і завжди вірить у те, що їй говорять. Вона любить нові знайомства та все незвичайне. Тому, якщо вона вирішить відправитися в подорож або на чергову вечірку, її чоловік має бути поруч, не змушуючи її сидіти вдома. Цій жінці потрібна романтика і турбота: носіть її на руках, даруйте квіти і говоріть теплі слова.

Які чоловіки подобаються жінкам-рибам?

Жінка-риби — вразлива, романтична і м’яка натура. Її настрій часто змінюється, а сентиментальність не знає меж. Подивившись сумний фільм, вона може плакати годинами. Вона любить мріяти і ідеалізувати, навіть, якщо це зовсім нездійсненно. Жінка-риби — турботлива мати і дружина, своїй сім’ї вона віддасть свою любов до останньої частки. Жінку цього знака легко завести — достатньо дотику руки. У сексі вона готова виконати все, що захоче її партнер. Ця особа неймовірно жіночна, витончена і приваблива в очах чоловічої статі, а її розкутість дасть фору багатьом жінкам. Незважаючи на це, жінка-риби наївна і беззахисна, вона хоче любити і бути коханою. І потребує такого чоловіка, який підставить своє плече у важку хвилину і захистить її від усього на світі.