додому Поради

Як зняти запалення та біль у горлі за допомогою соди без шкоди організму: поради дієтолога

Харчова сода відмінно допомагає позбутися в’язкого мокротиння в легенях і знімає запалення та біль у горлі. Як правильно та ефективно використовувати її для внутрішнього та зовнішнього застосування, розповів експерт

«Про корисні властивості соди відомо з давніх-давен. Це потужний лужний ефект, очищення і детоксикація організму, перша допомога при застуді», — заявив дієтолог і кінезіолог Артем Леонов.

Проте експерт попереджає, що отрута від ліків відрізняється лише дозуванням, тому безконтрольний прийом соди всередину може зашкодити організму. Без призначення фахівця продукт не можна вживати протягом тривалого часу, каже Леонов. Це загрожує порушенням кислотно-лужного балансу та обмінних процесів в організмі, а також може призвести до утворення каменів у нирках.

Фахівець радить застосовувати соду зовнішньо, використовуючи її як скраб для тіла. Такі ванни, за його словами, можна приймати щодня. «Шкіра стає надзвичайно ніжною, відбувається глибоке очищення та олужнення тканин організму», — стверджує він.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут