додому Краса і здоров'я

Як відростити брови: відновлення форми

2604

Красиві рівні брови правильної форми і хорошої ширини формують гармонійний овал обличчя і здатні навіть скорегувати його. Форма і напрямок брів формують перше враження про людину, представляючи її або доброзичливою, або агресивною. Значення брів для краси переоцінити неможливо, і багато жінок у зв’язку з цим цікавляться – як відростити брови, якщо раптом задана природою ширина і густота не відповідають уявленням про красу або під час останньої корекції форма вийшла далекою від задуманої досконалості. Можна спробувати відростити брови, але гарантій, на жаль, ніхто дати не зможе, оскільки зростання брів, вій і волосся визначаються генетично.

10-12-14-foto-600x400-1

Навіщо відрощувати брови

Брови жінки мріють скоріше відростити з двох причин. Перша – невдала корекція, після якої вони перетворилися на дві найтонші ниточки, можливо нерівні і з видимими пробілами, коли брівна дуга виглядає пунктиром. У даному випадку виникає питання – як відростити брови швидко? Друга причина – невдоволення власними природними даними, з якими боротися дуже складно, а часто і неможливо зовсім. Кількість волосків брів, які визначають форму і ступінь густоти, визначається кількістю волосяних фолікулів. Їх неможливо збільшити, але можна спробувати розбудити сплячі фолікули, пошкоджені постійними вищипування і хімічними фарбуваннями.

А ще є її Величність мода. Вона поставила хрест на ниткоподібних бровах, спочатку зробивши зіркою Брук Шілдс, а через роки вивівши на подіум Кару Делевінь. Ці дівчата своїми бровами відомі чи не більше, ніж іншими досягненнями в акторській і модельній кар’єрі. Природно, що у широких густих бровах з’являється маса шанувальників, бажаючих обзавестися такими ж даними.

Якщо ви теж не знаєте, як відростити брови після вищипування або надати їм первинної густоти, спробуйте один з нижченаведених способів.

Масло для відрощування брів

Натуральні масла рослинного походження часто використовують для збільшення росту волосся. Це же самий принцип працює і щодо брів, тим більше, з бровами терапія простіша і гігієнічніша.

Як правило, для прискорення росту брів застосовуються касторове і реп’яхове масла, які можна купити за низькою ціною в аптеці або косметичній лавці з натуральними продуктами. Найефективнішим для росту брів є касторове масло. Незважаючи на специфічний запах, воно має більш густу консистенцію, ніж інші, і не тече.

Наносіть рицинову олію на брови щіточкою, акуратно втираючи в шкіру пальцями. Для кращого ефекту можна залишити масло на ніч, промокнувши надлишки серветкою. Головне – не той обсяг, який ви намилюєте в шкіру, а те, що залишається на волосках, лише надає бровам блиск і еластичність.

10-12-14-foto-600x398-2

Косметичні засоби для відрощування брів

Як відростити брови за тиждень? Тут знадобиться висока концентрація корисних речовин для росту волосся в спеціальному препараті. Косметична індустрія готова запропонувати масу засобів для жінок, які перестаралися з корекцією бров. Засоби випускаються в різних формах (масла, сироватки, емульсії), і зазвичай призначені не тільки для брів, а й для вій.

Спробуйте один з таких засобів для росту брів:

  • сироватка для росту брів Rapid Brow (випускається у флаконі і з пензликом подібно туші для вій);
  • гелевий олівець-аплікатор від Dr. Somchai (Eyebrow Growin Gel-Pen);
  • масло для прискорення зростання і зміцнення брів Renew (Renew Eyebrow Revitalizer);
  • засіб для росту брів RevitaBrow Eyebrow Conditioner.

Кожний косметичний засіб необхідно розглядати в індивідуальному порядку. Всі вони працюють на користь зростання волосків завдяки комплексу вітамінів, мінералів, масел, спеціальних висококонцентрованих складників, націлених на прискорення зростання. Так як використання подібних засобів передбачається на обличчі, перед купівлею і застосуванням необхідно ознайомитися зі списком компонентів і протипоказаннями щоб уникнути роздратування шкіри і випадання волосків.

Профілактичні та додаткові заходи

Паралельно із застосуванням косметики або масел для росту брів для досягнення результату ви повинні надавати посильну допомогу цим засобам.

По-перше, тимчасово відмовтеся від фарбування брів і хімічними складниками, і засобами декоративної косметики – дайте їм відпочити і повноцінно відновитися.

По-друге, збагатіть свій раціон вітамінами, необхідними для росту та здоров’я волосся, а значить, і брів. Це вітаміни А, D, E, група B, а також поліненасичені жирні кислоти омега-3 і омега-6, які ви знайдете у свіжій жирній рибі, горіхах і рослинних оліях (оливкова, лляна, виноградних кісточок, гірчична, чіа) .

попередня статтяЯк позбутися від осиного гнізда
наступна статтяПлетіння кіс зі стрічкою: схеми трьох зачісок – відео