додому Мода і стиль

Плетіння кіс зі стрічкою: схеми трьох зачісок — відео

Коса зі стрічкою — ідеальний вибір для романтичного, жіночного стилю, що навіває образи вікторіанської епохи або казок, героїнями яких майже завжди є витончені принцеси з довгими, розкішними косами. Плетіння кіс зі стрічкою, схеми яких досить прості, можна показати на кількох прикладах, і освоїти їх не складе великих труднощів.

10-12-14-foto-600x400-1 (2)

Класична коса зі стрічкою

Це найпростіший варіант плетіння кіс зі стрічкою. Вам буде потрібно гребінець, дві гумки для волосся, стрічка (ширина, текстура, колір — повністю на ваш смак), лак для волосся легкої фіксації (за бажанням).

Розчешіть волосся, зберіть його в низький хвіст і закріпіть гумкою. Зав’яжіть стрічку навколо основи хвоста і сховайте її кінчик під гумку. Ви можете зав’язати стрічку так, щоб у вас залишилося два вільних кінця, довжина яких приблизно дорівнює довжині волосся. Потім розділіть волосся на три рівні частини. Якщо у вас залишився вільним один кінець стрічки, додайте його до будь-якого пасма, якщо два кінця, додавайте їх до правого і лівого пасма.

Схрестіть праве і середнє пасма так, щоб праве опинилося зверху. Потім перехрестіть ліве і середнє (колишню праве) пасма таким чином, щоб зверху виявилася ліве пасмо. Продовжуйте плести косу, стежачи за тим, щоб стрічка (або стрічки) залишалася зверху. Кінчик коси закріпіть гумкою або короткою стрічкою. Щоб краще зафіксувати зачіску, можна нанести на неї трохи лаку для волосся.

При бажанні в косу можна вплести і три стрічки — одного або різних кольорів. Для цього розділіть волосся на три однакових пасма і до основи кожного з них міцно прив’яжіть стрічку.

10-12-14-foto-550x688-1

Коса з трьох пасм зі стрічкою і тонкими косичками

За допомогою тонких кіс можна додати родзинку практично будь-якій плетеній зачісці, а яскрава стрічка зробить іі ще більш яскравою. Коса з наступною схемою плетіння підійде як маленьким дівчаткам, так і дорослим жінкам — головне, щоб у них були досить довге волосся. Щоб зробити таку зачіску, вам буде потрібно стрічка, яка приблизно на десять сантиметрів довша від вашого волосся, і дві гумки для волосся. Зробіть високий чи низький — на ваш смак — кінський хвіст і закріпіть його гумкою. Один кінчик стрічки просмикніть під гумку і міцно його зав’яжіть.

Відокремте від хвоста, в нижній його частині, тонке пасмо, розділіть його на три прядки і сплетіть звичайну косу. Закріпіть її кінчик маленькою гумкою. Обмотайте косичку навколо основи хвоста і закріпіть її кінчик під хвостом за допомогою невидимки.

Сплетіть ще дві тонких косички з боків хвоста і також закріпіть їх кінці гумками. Розділіть хвіст на дві рівні частини так, щоб у кожній з них залишилося по кісці. Використовуючи стрічку як третє пасмо, сплетіть класичну косу. Слідкуйте за тим, щоб тонкі коси завжди залишалися зверху — тільки тоді зачіска вийде дійсно ефектною.

Коса-канат зі стрічкою

Коса-канат сама по собі виглядає дуже ефектно, але якщо вплести в неї стрічку, вона тільки виграє. Починати плетіння можна двома основними способами. Ви можете зібрати волосся в кінський хвіст, зафіксувати його гумкою і прив’язати стрічку до гумки. Також можна просто розділити волосся на приблизно однакові частини і прив’язати до їх основи стрічку.

Якщо ви вибрали перший спосіб і хочете вплести в косу одну стрічку, просто прив’язуйте її до гумки. Якщо ви хочете створити враження, ніби в косу вплетені дві стрічки одного кольору, візьміть одну довгу стрічку і протягніть її під гумкою так, щоб два кінця стрічки залишилися вільними. Звичайно, можна використовувати і дві стрічки різних кольорів — їх також слід прив’язати до гумки.

Розділіть волосся на два пасма і поки не додавайте до них стрічки. Скрутіть одне пасмо за годинниковою стрілкою (або проти, головне — щоб обидва пасма скручувалися в одному напрямку, інакше коса не триматиметься). Обмотайте стрічку навколо отриманого джгута. Звичайно, стрічку скручувати в джгут разом з волоссям, але тоді є ймовірність, що вона теж перекрутится і буде виглядати не дуже акуратно. Втім, це знову-таки справа смаку — з косами і стрічками можна експериментувати, як завгодно.

Таким же чином скрутіть джгут з другоим пасмом. Тепер перекрутіть пасма один з одним проти годинникової стрілки. Скручуйте їх міцно — так ваш канатик вийде більш тугим. Кінчик коси зафіксуйте гумкою (найкраще використовувати прозорі силіконові резинки для волосся).

Відео по темі: Плетіння кіс зі стрічкою